Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupe C5 v Autokucera Klimkovice
autodiag
05.09.2010 12:20 - Koupe C5 v Autokucera Klimkovice
U??vate?
neda mi to abych se nepodelil se zkusenosti "poctiveho" dovozce/autobazaru

jel jsem se podivat na C5 Y7 1,6HDi ,inzerat hlasal uvedeni do provozu 10/2009 a najeto 59300 a v druhem inz 59360 km viz .link. a .link.
rikam si auto v zaruce,za rok cca 60 000 to by mohlo +- sedet..na mail s poptavkou na VIN bez odpovedi,nevadi rikam si zajedu se podivat je to 80km po dalnici ,pisou diagnostika neni problem ,nicmene nalozim lexii a vyrazim..
po prijezdu prodejce zrovna prodaval auto poptal se me jestli vydrzim,,rikam si urcite alespon si budu moc overit co potrebuju
opisu si vim sedam do auta a zacinam se usmivat ..uvedeni do provozu 4/2008 ..posledni zapis 9/2009 hlasi probeh 129 300...saakra to auto uz ma hodne odcouvano ...zaviram notas tvarim se ze nic a cekam na prodejce...
prodejce po obvykle omacce jak je auto super po starem panovi co moc nejezdil..bla bla bla..jen ta pasaz o umrti a naslednem deditstvi mi chybela...no rikamsi prjdeme do utoku...rikam co diagnostika byla by moza...odpoved kterou jsem cekal..ano pane ale momentalne tu neni techni odpovida s usmevem na tvari..rikam nevadi a taham lexii..usmev mizi...
historie v jednotce 3x sama 0...to se pry stava kdyz chcipne baterka...ptam se na ferovku kolik je stoceno...no pane my jsme seriozni,dostava se mi odpovedi...mno se slovy ze o serioznosti mam pochyb cekam na nacteni historii v BSI..voala..je prazdna...prodejci se vraci usmev se slovy pane tohle jsou nova auto ty se nekazi,navic kouknete ma jen 59 najeto..tak vypinam lexii ,loguju se na networkservice...vkladam VIN..usmev je pryc....na otazku jak mi to vysvetli ze prodava auto se zarukou bez zaruky,udava o rok a pul jine uvedeni do provozu a jak se ku*va mozny ze na to tachaci je o minimalne 100 000 jinak nej by melo byt....prodejce i stratil barvu a ja klidny ton hlasu nahradil kratkym monologem ktery zde psat nemuzu ,protoze by mi to NAJK umazl ...
z pravniho hlediska je tohle podvod jak vysity s jasnym prukaznim materialem...jak s tim nalozim jeste zvazim kazdopane ponauceni a result at si kazdy udela sam...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator