Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vypínání nejen dálkových, ale i předních a zadních mlhovek
kočka
27.07.2010 18:46 - Re: Vypínání nejen dálkových, ale i předních a zadních mlhovek
99
No nevím, jsem vyučený automechanik, takže nejsem úplně blbý, když jsem auto kupoval, mělo najedto 62 tisíc a poslední kontrola v servisu byla při 60. Dělal jsem první rozvody, řekl bych že to auto opravdu ty km mělo. Můj švagr, má úplně to samé a řešíme stejné věci. To auto je moc hezký, pohodlný a to je všechno. Ze zkušenosti s autama z oprav, se u mě potvrdilo, že francouzské vozy, Citroen, Peugeot, jsou vynikající tak 3 roky po koupi nového vozu a potom nastává období, to co popisuju. Neříkám, že německé vozy jsou bůh ví jaké, ale když porovnám nejběžnější vozy jako jsou Oktávka, Passat, tak se mi kolegové smějí, co to pořád na tom Citroenu řeším. Ale na druhé straně, s pohodlnějším autem, jsem nikdy nejel. I kdyby to auto mělo o pár km víc, o těch 100 tisíc jak říkáš, tak je toho opravdu hodně. Setkal si se s tím vypínáním mlhovek?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator