Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: dojmy z STK
tomc
16.06.2010 19:28 - dojmy z STK
99
Dnes jsem zajel na stk a nestačil jsem se divit autí mám v pořádku tak si říkám nebudu otravovat člověka přes kontrolu se zavřenýma očima.Ušetřím kačaky a bude to hned emise ok,ale na stk to přehnal.Hned po vystoupení z auta technik povídá co to je za světla,,denní svícení"prohodím,to jsou mlhovky ne origo hella s certifikátem!Přišel blíž a kouk na levý blatník a dveře,mužeme pokračovat dál v kontrole,ale dám vám to jen na měsíc je to podřený!!Už jsem to tak koupil a odřené je skoro všude,,puvod Itálie"povídám. Ne jen měsíc a něco brblal o pojištovně.Zeptal jsem se jestli si dělá srandu?? Ne auto nesplňuje technické podmínkyjedu jinam!!tak jedte a zašel pro prachy.cestou spátky volám človíčkovi co mě potkalo a jestli mě udělá kontrolu on.Ukecal mě at to skusím u nás,že nemá místečko a stejně mám auto v pořádku.kontrola je hotová a vše na 100% jen ty podřené blatníky mně smolí,že já vul nekoupil vonavku o 70tkč drahší máte někdo podobnou zkušenost???

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator