Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
jruze
01.06.2010 11:29 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
U??vate?
Pokud nic neseženeš kde to uskladnit tak u mne to není problém(sice na zahradu pod plachtu),ale koukal jsem že si od bůch ví od kud a nevím kde to stojí teď abys to ke mně netahal přes půl republiky-pokud budeš potřebovat ozvi se není problém na jak dlouho chceš a hlavně to nedávej z ruky - je to tvá jediná šance a důkaz k vrácení peněz.Od bazaru se to dalo čekat- vrátit ANO ale v stavu při prodeji. Takle to bude na asi hodně dlouho a dost dalších peněz-jestli jsi to zaplatil celé tak je to nebude zajímat-jestli jim něco dlužíš tak je předpoklad že budou chtít peníze a budeš obhajovat to že nic už nedostanou a spíš budou vracet - takle to bude vše na tobě (nechci tě strašit ale znalci , právníci stojí prachy a ty je budeš potřebovat) SAMOZŘEJMĚ NIC ZA TO NIC NECHCI A V PŘÍPADĚ ÚSPĚCHU BY SE JIM NĚCO NAÚČTOVALO ZA USKLADNĚNÍ(aby si mněl nějakou kompenzaci za ty trable)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator