Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Rád bych vyměnil svoji C5 za novější C5 III, vᚠnázor?
lubin
22.05.2010 18:40 - Re: Rád bych vyměnil svoji C5 za novější C5 III, vᚠnázor?
99
Petr72 napsal(a):
Jo jo není to jednoduchý a chápu tvoje důvody . Jen jsem chtěl říct že nejdřív by se to mělo pořádně prověřit o jakou závadu jde .
V každém případě hodně štěstí při opravách nebo nákupu nového .

Jsem automechanik,ale mám málo času,proto volba byla Orig.servis!S jedno závadou bych tam jel 3x,auto pořád nedodělané,neřeknou Ti co tomu je,dělaj z člověka blbce a navíc se snažej přesvědčit,že to co tam bouchá a nebouchalo je úplně normální,a že to tvoje auto je vlastně jako nové a ostatní jsou na tom daleko hůř,a že to mám nechat až se to projeví víc.V autě jsem 5-5hodin denně,to bych se z toho zbláznil,kdybych čekal až se to projeví.Pro ně je nejlepší,když věci mění a nemusí nic hledat.Musím teď udělat AGR ventil,zjistit kde mi netěsní klima(asi chladič,dost pobouchaný od kamenů),rozhýbat levý přední brzdič(ruční brzda) a něco udělat s brzdama,protože strašně pískaj při skoro zastavení,mám co dělat

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator