Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Motor vůbec netáhne
Buri
16.05.2010 12:56 - Re: Motor vůbec netáhne
99
Sorry,to byl překlep,je to správně 2003.. No lenoch je to v tom smyslu,že když přijedu na křižovatku ( a především ještě horší se studeným motorem ),musím dát přednost ještě autům,kterým vidím sotva světla,protože jakmile mu tam vjedu,tak trvá pěkných pár sekund,než naberu patřičné obrátky na "normální vjezd".Další lenost vidím v tom,že když jsem se Xsarou hravě zvládal mně známé kopečky na 4,max.někdy na 3,zde musím jet na 2,nebo se rozjet,dát 3,ale pak v zatáčkách,kdy musím trochu ubrat rychlost,znovu řadím za 2.Znovu jsem kontaktoval toho pův.majitele,prý tyto vlastnosti u tohoto vozu řešili reklamací až ve Francii,ale bez konečného nalezení jakéhosi nenormálu.Tak nějak sečteno a podtrženo-rozjezd fakt hrozně pomalý a když už konečně naberu otáčky tak kolem 2000,chytnou saze a dobrý.Já vím,že říkat o autě,že je líné,je hodně relativní,ale za mou 29 letou praxi řidiče s různými auty je tohle bohužel dost velká slabina mého jinak oblíbeného citrona. Díky za reakce.Buri

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator