Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: problem z výkonom motora podla počasia
quattrop
20.02.2010 11:18 - Re: problem z výkonom motora podla počasia
99
Tak se podelim s vysledkem.
Objednal jsem se na diagnostiku do Holetina. Robert uz po telefonu vytusil zavadu - pry jestli jsem nejel ve spatnem pocasi, ze by se ucpal/navlhl vzduchovy filtr. Auto mi tam vezl tata a pri ceste mi volal, ze uz auto zase nejede a dokonce hlasilo Servis, tak jsem byl zvedavy co tomu tedy je. Na miste pak zjistili, ze vz. filtr je totalne kaput, mokry a jeste ucpany od soli (cestou po dalnici jsme nekolikrat mijeli burtalne solici sypace). Nasledne tim pak odeslo nejake cidlo nasavaneho vzduchu a hopla oprava za par tisic byla na svete. Navic mi pri kontrole zjistili, ze vpredu je jedna koule nejaka divna(snad zadni, ci co), takze s vymenou obou prednich kouli jsem o skoro 10 000 lehci . Ale snad ted bude auto OK a jeste pohodlnejsi... Kazdopadne se zase ukazalo, ze v Holetine umi a maji zkusenosti
BTW. Robert pry rikal, ze to je casty problem u C5(nebo jen motoru 2.0HDi?), ze nasavani vzduchu je na blbem miste, kde do sani lita primo bordel ze silnice od kol a snadno se filtr takhle znici. Ja jsem na to jeste nekoukal, ale nemate na to nejaky zlepsovak?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator