Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: 2.0 HDi nebo 2.2 HDi ?
JirkaŘ
15.02.2010 17:05 - Re: 2.0 HDi nebo 2.2 HDi ?
99
Ahoj, nejsem tady dlouho, C5 mám od podzimu, ale jednu z 1. věcí, kterou jsem udělal po zaregistrování bylo, že jsem hodně času věnoval pročítání jednotlivých témat tohoto klubu. A našel spoustu zajímavého čtení.
Samozřejmě tě tady vítám v partě dobrých lidí a věřím, že budeš tady spokojen.. a hlavně i s autem. Zkus prosím podobně jako já a ostatní věnovat svůj čas pročítání témat. Uvidíš, že najdeš spoustu zajímavého !
Ale k věci.... tvému dotazu : Mám nakonec 2,2 HDi. Pro mě osobně se motor 2,0 HDi zdá slabý. Má ho můj brácha už více jak 3 roky ( Tehdy r.v. 2004 kupoval za nějakých 260 000 kč z Francie) . Já mám nakonec ten sám ročník, ale jako + k autu vnímám nejen vyšší výkon motoru (objem ničím nenahradíš ) a 6-ti rychlostní převodovku ( no a pár věcí navíc jako tempomat...) Spotřeba se mi ustálila zatím na nějakých 7,5 litrech nafty /100 km a to je zimní období. Vedu si i záznamy tady ve svém uživatelském přehledu, což je mimochodem dobrá věc... jako kniha jízd .
Rozvody se u tohoto typu motoru dělají ve 160 000 km. Pokud ale auto bereš z bazaru... vlastně kdykoliv kdy nemᚠjistotu skutečného proběhu motoru , tak je třeba to nechat udělat. Mᚠjistotu, že dalších 160 000 km jízdy je v klidu před tebou....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator