Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: problem z výkonom motora podla počasia
stano1
14.02.2010 12:32 - Re: problem z výkonom motora podla počasia
99
quattrop napsal(a):
Prave jsem se po tydnu vratil z Italie z Alp a mel jsem tam problem z vykonem. Cesta tam v pohode, v cilovem miste cca 1100 m.n.m. jsem dalsi den zjistil, ze auto vubec netahne a mel jsem problem jet na trojku 50 do mirneho kopce - napadlo me, ze je turbo v haji, auto vubec nezabiralo. Zacal jsem se desit a bat, jestli cca 750 km zpatky domu dojedu. Kdyz jsem se snazil neco amaterskym okem vykoukat na motoru, zdalo se mi, ze slysim nejake lehke nepatricne syceni - ale misto jsem neobjevil. Dneska rano jsem teda vyjel a v okoli strediska vykon porad bidny, ale cca po 20 km jsem sjel z hor k dalnici u Trenta (asi 600 m.n.m) a ejhle - rozjezd z krizovatky jako nic, vykon byl zpatky. Zbytek cesty taky jakoby nic - auto takhlo dobre. Napada me teda, ze za to mohla nadmorska vyska - ale ja jsem najel i primo nekolik kilometru i se startem ve vetsi vysce, takze kdyby si neco zjistovalo ten tlak pri startu, tak by to problem byt nemel, ne? Mozna to byla jen nahoda, protoze pres Brenner (taky cca 1100 m.n.m.) se mi zdalo, ze to jede normalne. Ale jinak zkratka - na horach vykon , na zbytku cesty uz zase
Napada nekoho, cim to? Na diagnostiku se stejne vydam, ale nez se tam dostanu, tak bych rad slysel nejake nazory...


čau quattrop,myslím že ked nabiehali motory hdi do výroby(koncom 90-tych rokov), tak čidlo atm.tlaku bolo súčasou ecu motora,naše autá neviem(mᚠtaké isté ako ja ,)Ja žijem a pracujem v Taliansku a denne dochádzam do Bolzana, (šiel si okolo,teda ponad, po dialnici) do práce a bývam v nadmorskej výške 1050m,a denne prekonávam výškové prevýšenie cca700m na 8 km, a nikdy som s týmto nemal problém,takže zjavne bude chyba niekde inde,lebo ked prejazd cez Brenner(1470m) bol ok a štart vo výške 1100m nie,to asi čidlo nebude,skôr niečo iné,možno diagnostika napovie viac ale nie v originál servise, skús cez .link. Tak nech sa podarí.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator