Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Gearbox Faulty
zulu23
19.08.2008 14:38 - Re: Gearbox Faulty
99
Debata o turbu do tohoto témata asi nepatří, ale nechci reagovat někam jinam. Vadné turbo mi odhalil Autodiagnostika na počítači už na letním srazu. V testu motoru nic neviděl, ale pak se "přepnul někam jinam" a už mu to vyjelo. Turbo mi jede tak na 2/3 výkon. Žel bohu ani na takhle neodkladnou záležitost zatím nemám finance, takže servis přijde na řadu asi až v říjnu. V Autoportu mi začátkem roku nic nediagnostikovali nic, co se průsaku oleje týče mi bylo zděleno, že je to (jak už se mnohokrát probíralo) normální Repas snad zas až tak drahej není, ikdyž u HDI je ta cena údajně o něco vyšší oproti tédéíčku. Mám ho od známého přislíbenej za nějakejch 13, tak jestli do té doby budeš ještě "pochroumanej", dám Ti vědět. Zatím si prej mám hlídat kouř za autem. Doposud jsem ho nezpozoroval, ale dokud bude černej, dá se jezdit. Až zbělá, je to jen na dojezd a už v žádném případě NESTARTOVAT! ...toliko alespoň laická rada

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator