Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: prve chyby
igok
19.01.2008 19:58 - Re: prve chyby
VIP
No tie pásy serú aj mňa, tiež som ich odkrytoval a zase kvôli tej pyrotechnike pekne poskladal. Cez leto som čistil interiér a keď som už bol rozbehnutý tak som tie pásy vypral.(vytiahol kožko sa len dalo, namočil do kýbla zo saponátom a poriadne vykefkoval). Po usušení som zaregistroval zlepšenie, asi sa čistý pás žahšie kĺže cez otvor v stĺpiku. Teraz v zime je to trocha horšie ale zvykol som si a spolujazdcov vždy upozorním aby pás nezabuchli vo dverách. On sa potom sám v priebehu zopár sekúnd navinie. Ak by si sa rozhodol prišponova strunu tak daj vedie ako si dopadol. Ja osobne by som to moc nepreháňal aby potom ten pás moc neškrtil.
S tou spiatočkou to nemusí by problém v páke ale priamo v prevodovke. Od páky ide lanko až do prevodovky kde pohybuje blokovacím mechanizmom. Ten je umiestnený na kryte prevodovky na pravej strane auta. Malo by to by vidie keď dᚠdolu pravé koleso (asi aj podblatník). Je to vlastne pohyblivý kolík na strunke v puzdre a je zaistený jedným šróbikom (M5 alebo M6). Najlepšie by bolo vybra ho von a potom vyskúša kde to lanko drhne. Ak stým vydržíš, tak keď budem kontrolova olej v prevodovke, to nafotím. (totiž ten otvor je celkom vhodný na nalievanie oleja) .
S tým dymom ti moc neporadím ale turbom to asi nebude  Skôr tým či mᚠv aute namontovaný FAP filter alebo nie (u 2.0 HDI staršieho ročníka skôr nie) Ja ho mám a dymí vežmi málo (pravdu povediac, zatiaž som to moc nesledoval).
To dlhšie žhavenie si radšej skonzultuj v servise. Fakt je že ja niekedy ani neviem či žhavil. Trvá to od necelej sekundy do cca 2 sekúnd a motor chytí bez problémov.
PS
Ak tie tvoje obrázky budú dáva zmysel a urobiš to ako návod, tak to určite význam má. Najlepšie bude ak to dohodneš s tiefom.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator