Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: prve chyby
petrik1
19.01.2008 15:19 - prve chyby
99
Zacal som dnes prezerat karu v garazi a skusal som riesit par veci co som este objavil pri ceste domov. Bezpecnostne pasy slabo navyjaju, resp. nenavyjaju, lebo im treba pomoct pas natlacit spat. Dal som dole spodny aj horny obklad zo stlpika ze pozriem co sa da spravit. Urcite to uz predo mnou pozeral predchadzajuci majitel lebo zanechal stopy po montazi. Chcem uplne vybrat von navijak pasov von, mozem odpojit ten konektor co ide na pyrotechnicky predpinac? Akumulator pred tym odpojim. Dufam ze sa bude dat vyriesit silnejsie navyjanie sposobom ako sa to robi u vysavacov ze sa pruzina pretoci par zavitov. Riesili ste uz takyto problem? Ci by pomohla len vymena celeho navijaca? To radsej asi budem rucne navijat
Dalsi drobnost som nasiel pri prevodovej pake, ked davam spiatocku. Mam tam ten typ kde spiatocku davas vedla jednicky s potiahnutim tej obrucky dohora. Problem je len v tom ze ked vyberiem spiatocku, tak nepadne ta obrucka naspat dole, lebo v hornej casti sa to akoby zadrelo, cize rukou mu musim trocha pomoct. Vyriesit by som to vedel, len neviem dat dole to "madlo" na vrchu co drzis pri radeni. Je tam taky typ, kombinacia kov-plast. Na kove su vygravirovane rychlostne stupne...Akym sposobom ho dam dole bez toho aby som daco nezlomil? Tvari sa to tak ze ta kovova cast akoby sa dala dat dole, ale nechcem to dopredu znasilnovat, mozno mi budete vediet pomoct.
Inac som zistil ze ked som ho nastartoval studeny dnes rano, tak z vyfuku siel dost intenzivny biely dym. Dufam ze to nebude chytene turbo, lebo to by som to auto zobral hned naspat. Myslim si este, ze to moze sposobovat ze predchadzajuci majitel prilieval M2T do nafty ako som uz pisal. Lebo som porovnal s druhou C5 (ten isty motor), ta nedymila vobec. Uvidim ked vyjazdim uplne nadrz a dam uz cistu naftu. Tiez som si vsimol vyrazny rozdiel medzi dobou zhavenia. Moja asi 6sek, otcova asi 3 sek. To mi ale vcera na diagnostike spomynal. To by asi nebol vazny problem vymenit zhaviace sviecky.

Vdaka aj tentokrat za vsetky reakcie.

PS: mam odfotit take blbosti ako som dal dole tie kryty zo stlpika? Myslim ze by som prispel do galerie, len neviem ci niekoho take drobnosti zaujimaju.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator