Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Umístění GPS navigace
tief
04.01.2010 19:09 - Re: Umístění GPS navigace
99
vilous napsal(a):
Mám GPS v mobilu (přesněji pocked PC) a k němu docela schopný držák se spoustou kloubů a přícuckou na sklo. Nyní jsou velké diskuse, že přicucnuté na přední okno se to nesmí, neb jest to v zorném poli předního skla. C5 má to okno hodně šikmo a opravdu se to musí přicucnout dost vysoko. Takže chci ten držák chytit někde k palubce, policajti budou v klidu a budu to mít navíc blíž. Máte někdo zkušenost? K tomu mohutnému plastu pod oknem to nejde - je pórovitý a většinou zakřivený. Líbí se mi ploška vedle pravého prostředního výduchu ventilace, ale ani oboustrannou lepenkou to tam nedrží slušně. Již jsem odhodlán zkusit to tam chemoprenem - ten drží fest, neleptá podklad a při odstranění jdou zbytky lepidla srolovat a tedy odstranit. Ale raději se ptám, zda jste někdo něco podobného neřešil.
Trochu bokem - jsem s tou GPS max. spokojen, zadarmo tam mám IGO8 i turistické. Rozesmál mne ceník nové škody Yetti, kde GPS je za příplatek 63 800 Kč (to není fór). To asi řídí samo a ještě to řidiče šimrá na zádech a je to obložené diamanty

Na hezkou montaz se delaji specialni konzoly, bez lepeni, bez vrtani, mrkni napriklad do profilu "alx" ...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator