Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ostřikovače světel / C5 II
Vašek66
20.12.2009 17:44 - Re: Ostřikovače světel / C5 II
99
to Jumep:
Ahoj a díky. To bylo první, kam jsem se podíval - na "http://service.citroen.com". Tam jsem si našel objednací čísla i ceny . Ale postup na výměnu je asi v placený sekci .
Teď už aspoň vím, že se musí sundat nárazník a mělo by to snad být přístupné .

Zítra zkusím vrakoviště v Chr᚝anech a uvidím. Netušil jsem, že při xenonech jsou ostřikovače povinné. Takže tím můj nápad s vyřazením padá.

Co se týká reklamace za poškození, tak s tím mám bohaté zkušenosti . V roce 2004 jsem reklamoval dětské boty za 800, které se po třech měsících rozpadly. Dal jsem to k soudu, trvalo to neuvěřitelných 5 let (minulý měsíc přišlo konečné rozhodnutí), náklady na znalce, advokáta, soud atd... cca 12tisíc. Naštěstí jsem vyhrál . Kdyby ne, byly by to hodně drahé dětské boty.
Tím chci říct - děkuji nechci. Ono dokazovat zda jsem kapalinu ředil či ne a kdoví co jsem s ní dělal, nebo nedělal, kolik bylo stupňů atd... to si fakt neumím představit. Ale chápu, že si s námi VÝROBCI ČEHOKOLIV dělají, co chtějí a pokud jim to dovolíme, dělat budou i nadále.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator