Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vzpěry pátých dveří / C5I/II break
demi10
29.11.2009 15:39 - Re: Vzpěry pátých dveří / C5I/II break
99
Takto jsem se ptal na forumu Citroeny.cz a diky Darje jsem zde našel odpověd´- přesto ještě jednou prosím o radu.

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda už někdo dokázal vymyslet opravu pátých dveří.Pořád mi padají a jak si na ně sedne moucha jsou dole. Originály jsou celkem za cca 7600,- a to jim rozhodně nedám.Na vrakovišti mi rovnou řekli,že to bude pořád stejný a místo aby udělali kšeft,rozmluvili mi to.Snad už se někde objeví druhovýroba a nebude mi líto manželky když vyndavá kočárek a dveře ji tlučou do hlavy.

Děkuji všem za odpovědi a pomoc.Pro info problém mám se vzpěrami u C5 Combi 1.6 HDI 2006.Další problém je v tom,že i když se našel zbůsob jak to opravit,namám kde a s kým vyndat ty vzpěry a poslat do Ostravy.Prostě nejsem manuálně zručný,nemám nářadí,bydlím v bytovce a kamarádů kteří mají zkušenost s Citronkama nemám žádného.Budu muset někoho poprosit a koupit mu basičku plzničky za pomoc s vyndáním a posláním do Ostravy.Nevíte o někom,prosím?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator