Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dodatečně montovaná světla pro denní svícení
drobec
11.10.2009 20:37 - Re: Dodatečně montovaná světla pro denní svícení
99
Tomi2002 napsal(a):
Ja som kúpil svetla už aj s relátkom, len som to zapojil na druhý pokus + cez BSM a - na kostru. Niekedy sa však stane, že po zapnutí kžúča do prvej polohy tieto svetla zasvietia a niekedy nie. Viac sa mi to páči, keď sa rozsvietia až po naštartovaní motora. V podstate je to tak, ako to káže zákon, že svietia vtedy, ak je v kžúč v polohe, kedy beží motor (alebo tak nejako je to tam napísané). Drobec, nestáva si ti to niekedy? A ešte, mali by svieti priamo v pred, nie do bokov, z foto sa mi zdá, že trochu svietia do strany. A už keď sme pri tých svetlách, asi dva alebo tri týždne dozadu som prechádzal prechodom do Rakúska, kde presne na prechode stáli na príslušníci PZ, z ktorých ma jeden zastavil a povedal:"čo to máte za svetla, veď to vizerá ako hmlovky, okamžite si zapnite stretávacie svetlá." Keď som mu oznámil, že sú to svetla pre denné svietenie, oznámil mi:"sa chcete so mnou hádat, mám vám dát pokutu?" Potom mi sám ochotne na páčke zapol stretávacie svetlá a povedal:"tak to mám byt". Tak som mu potom oznámil, že to mám podža zákona O.K. Chvížu mu to nešlo, potom možno došlo a potom sme už išli.


nemohol by si to zapojenie tiez pripadne odfotit?
viem ze svietia mierne do bokov (nemas zas ty mensiu vzajomnu vzdialenost ako 60 cm? ).. dokonca aj dole ale kedze na nich zacali postupne odstredu odchadzat ledky tak ich reklamujem a vyberam si ine s vacsim zaoblenim (a tak budu svietit dopredu lebo tieto som mierne naklonil do bokov aby pasovali do tych "skar")
mna uz tiez zastavili.. aj svagra ktory na nej momentalne chodi a bez problemov (presne preto nosim v aute vytlaceny zakon a vyhlasku)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator