Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dodatečně montovaná světla pro denní svícení
Tomi2002
11.10.2009 19:21 - Re: Dodatečně montovaná světla pro denní svícení
99
Ja som kúpil svetla už aj s relátkom, len som to zapojil na druhý pokus + cez BSM a - na kostru. Niekedy sa však stane, že po zapnutí kžúča do prvej polohy tieto svetla zasvietia a niekedy nie. Viac sa mi to páči, keď sa rozsvietia až po naštartovaní motora. V podstate je to tak, ako to káže zákon, že svietia vtedy, ak je v kžúč v polohe, kedy beží motor (alebo tak nejako je to tam napísané). Drobec, nestáva si ti to niekedy? A ešte, mali by svieti priamo v pred, nie do bokov, z foto sa mi zdá, že trochu svietia do strany. A už keď sme pri tých svetlách, asi dva alebo tri týždne dozadu som prechádzal prechodom do Rakúska, kde presne na prechode stáli na príslušníci PZ, z ktorých ma jeden zastavil a povedal:"čo to máte za svetla, veď to vizerá ako hmlovky, okamžite si zapnite stretávacie svetlá." Keď som mu oznámil, že sú to svetla pre denné svietenie, oznámil mi:"sa chcete so mnou hádat, mám vám dát pokutu?" Potom mi sám ochotne na páčke zapol stretávacie svetlá a povedal:"tak to mám byt". Tak som mu potom oznámil, že to mám podža zákona O.K. Chvížu mu to nešlo, potom možno došlo a potom sme už išli.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator