Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / Zadní náprava nepruží / C5 III
|< < 1 2
16.02.2023 12:56 - Re: Zadní náprava nepruží / C5 III 3356286
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
RimmerCZ napsal(a):
Jardo a tak co bych s tim tak mohl delat, da se to zkontrolovat a pripadne a opravit nebo se to u 3.0Hdi musi vymenit? Dost me to stve, protoze auto mam jinak v poradku, vsecko slape, ale puvodni prijemna plavna jizda je tatam. Navic jak je to tvrde tak to pres ostrejsi hrboly uz na predku tak pul roku sem tam mlati, a zaboha jeste nemuzem se servisakem prijit na to, ktere silenbloky jsou spatne, protoze na heveru se vsecko zda v poradku a tuhe. Proto jsem nechal vymenit vsechny koule, coz po vymene mi prislo, ze se to precejenom trochu zlepsilo, ale proste rozdil mezi sport a normal vubec nepoznam. Jak jsem s tebou privezl 2013 to auto z Frankfurtu, tak si pamatuju, ze normal a sport byl celkem rozdil.

Přijeď a udělám ten zadní ventil přímo na autě, buď bude načatej a pak je to tak jak říkám, nebo bude OK a pak nevím. Je to práce na hodinu max a uvidí se.

16.02.2023 21:17 - Re: Zadní náprava nepruží / C5 III 3356309
chroust
Město: Nebužely, Auto: Počet příspěvků: 6
99 Poslat soukromou zprávu
Pánové, původní problém vyřešen. Táhla promazána, rozchozena, seřízena výška a je z toho opět komfortní kočár. Koule jsou prý dobré a z mého pocitu při jízdě si to také myslím.
Patří vám dík za ochotu a rady.

24.02.2023 12:01 - Re: Zadní náprava nepruží / C5 III 3356883
RimmerCZ
Město: Hlučín, Auto: Mercedes E 400dPočet příspěvků: 606
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Byl jsem u Milana v Brne, za ochotu a cas straveny s autem dekuji, chtelo to navstivit nekoho, kdo tomu rozumi no.
Nez jsem tam jel tak jsem sundal vsechny tahla z tech korektoru, vycistil a promazal. To si myslim trosku pomohlo, ale tezko meritelne. Vyslovene zatuhle nebyly. Ventil v zadnim bloku mi zkontroloval a byl v poradku. Co ale podle me pomohlo nejvic a pri ceste zpatky na dalnici to bylo poznat je nastaveni spravne vysky. Predek jsem mel o par cm vysoko, zadek zase o trosicku niz nez mel byt. Na dalnici to bylo fakt poznat pak, ze uz to je zase takove plavne. Mam jeste nacate silenbloky ve predu, protoze je to pres vytluky uz hlucne. Takze jsem rad, ze hydraulika je v poradku uz peruje jak by mela.

29.04.2023 23:14 - Re: Zadní náprava nepruží / C5 III 3360266
Jirka70
Město: Sokolov , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj ,jsem tu nový máme C5 III X7 2,0 HDI 103Kw Break 2009...po letech přestala se z d隝 zadní část vozu...auto bylo v servisu Citroen a po napíchnutí na diagnostiku se zjistilo,že je špatný hydraulický ventil co jsou na něm dvě koule...podle čísla dílu už se to nevyrábí... může mi někdo prosím poradit co s tím jestli se to dá zrepasovat už jsem tu něco četl.

29.04.2023 23:46 - Re: Zadní náprava nepruží / C5 III 3360268
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jirka70 napsal(a):
Ahoj ,jsem tu nový máme C5 III X7 2,0 HDI 103Kw Break 2009...po letech přestala se z d隝 zadní část vozu...auto bylo v servisu Citroen a po napíchnutí na diagnostiku se zjistilo,že je špatný hydraulický ventil co jsou na něm dvě koule...podle čísla dílu už se to nevyrábí... může mi někdo prosím poradit co s tím jestli se to dá zrepasovat už jsem tu něco četl.

Není problém to opravit, dělám to jak na běžícím páse... u mě cena 1500,- za opravu komplet na autě
Taky si myslím, že po těch letech budou špatné koule u kol zadní...

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator