Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Automatické svetlá , prisvecovanie do zákrut
21.02.2024 21:19 - Automatické svetlá , prisvecovanie do zákrut 3375261
Darty511
Město: Presov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 4
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravim chlapi možno taka tému tu už niekde je no nevedel som to nájs , tak zakladam novú , potreboval by som poradi s automatickými svetlami na mojej C5ke keď ich mám zapnuté tak mi predné ledky svietia normálne a zadné svetlá svietia ako keby som mal zapnuté tlmené , nerobilo mi to tak vždy keď som dal automatické svetlá tak všetky svetlá zhasli a iba predné ledky svietili a teraz svietia aj zadné svetlá ako tlmené , nechápem prečo, čo sa mohlo sta poprosil by som vás o radu , a ďalšia vec čo sa mi tiež stala je že mi prestali hmlovky svieti do zákrut pri natáčaní volantu ale keď ich zapnem normálne tak funguju len na volant nereagujú bol by som rád ak by ste mi poradili v čom môže by chyba v obidvoch veciach vďaka za odpovede

21.02.2024 22:53 - Re: Automatické svetlá , prisvecovanie do zákrut 3375277
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Zajeďte do Citroënu, nebo k někomu, kdo má on-line a nech přehrát SW v BSI a potom udělat ještě extra on-line konfiguraci.
Tohle jsou konfigurovatelné věci a stává se, že BSI tu konfiguraci zapomíná...


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator