Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Kabel z baterie k zesilovači, subwooferu / C5 III
15.09.2021 17:32 - Kabel z baterie k zesilovači, subwooferu / C5 III 3322166
pavelry
Město: Praha 6, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW)Počet příspěvků: 11
99 Poslat soukromou zprávu
Dobrý den, uměli byste poradit, kudy je nejvýhodnější vést napájecí kabel od baterie k nově přidanému zesilovači do kufru? Na youtube jsem viděl, že to chlapík vede z motorového prostoru do levého předního podběhu, a pak provrtá otvor z podběhu do interiéru ( průchodkou, v chráničce atd) a dál pak už pod tapecírunkem, prahem atd. Jdeš mi právě o průchod od motor.prostoru do kabiny.
Je to nejjednodušší řešení, nebo existuje lepší varianta? Děkuji za rady a tipy.

20.09.2021 16:09 - Re: Kabel z baterie k zesilovači, subwooferu / C5 III 3322688
marsalek
Město: Köln, Auto: Citroën C5 III (X7) 3.0 V6 HDi TourerPočet příspěvků: 35
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ahoj, na Xantii jsem vedl kabel (k bufiku) naprosto stejnou cestou: z LP podbehu (nahore, u horniho pantu dveri) do kabiny. Je tam sucho, takze nehrozi potize pri vnikani vody, pokud by pruchodka netesnila.

Nemas nahodou baterku v kufru jako ja? Pak by to bylo jeste snazsi
Kaja


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator