Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Nefunkční originální autorádio / C5 I/II
26.08.2015 06:35 - Nefunkční originální autorádio / C5 I/II 2854416
running
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 75
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím všechny, je někde Praha nebo okolí Českých Budějovic někdo, kdo koukne na autoradio. Diagnostikováno v servisu Citroen : vadný konektor vstup, nebo výstup anteny v orig. autoradiu. To nedokáže naladit, nebo naladí jen na chvíli a pak se ztrácí s pískáním v repráku a šuměním úplně a poté je nenaladitelný jakýkoliv kanál. No a CD umřelo taky Díky za rady a náměty.

26.08.2015 07:45 - Re: Nefunkční originální autorádio / C5 I/II 2854420
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
running napsal(a):
Zdravím všechny, je někde Praha nebo okolí Českých Budějovic někdo, kdo koukne na autoradio. Diagnostikováno v servisu Citroen : vadný konektor vstup, nebo výstup anteny v orig. autoradiu. To nedokáže naladit, nebo naladí jen na chvíli a pak se ztrácí s pískáním v repráku a šuměním úplně a poté je nenaladitelný jakýkoliv kanál. No a CD umřelo taky Díky za rady a náměty.


Měl bych tu mít jiné.

26.08.2015 15:52 - Re: Nefunkční originální autorádio / C5 I/II 2854531
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
running napsal(a):
Zdravím všechny, je někde Praha nebo okolí Českých Budějovic někdo, kdo koukne na autoradio. Diagnostikováno v servisu Citroen : vadný konektor vstup, nebo výstup anteny v orig. autoradiu. To nedokáže naladit, nebo naladí jen na chvíli a pak se ztrácí s pískáním v repráku a šuměním úplně a poté je nenaladitelný jakýkoliv kanál. No a CD umřelo taky Díky za rady a náměty.


s antenim vstupen neni nic na 100% ,tuhle hlasku pise kazda c5
problem muze byt v Tuneru nebo eeprom ale to se delo spis u faceliftu
zkus jine radio nebo zjisti jestli ti jde napajeni do anteny a taky jestli ta antena neni plna vody,pak to fakt nefunguje

26.08.2015 16:17 - Re: Nefunkční originální autorádio / C5 I/II 2854532
running
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 75
99 Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
s antenim vstupen neni nic na 100% ,tuhle hlasku pise kazda c5
problem muze byt v Tuneru nebo eeprom ale to se delo spis u faceliftu
zkus jine radio nebo zjisti jestli ti jde napajeni do anteny a taky jestli ta antena neni plna vody,pak to fakt nefunguje

No voda tam neni, tak asi přeměřit , díky ...

02.08.2019 14:50 - porucha rádia a přehrávače CD 3232539
pet
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
Vložené CD nejde vysunout, Source CD vůbec nenabízí, nejdou naladit žádné stanice ani zvolit z uložených, jen to šumí. Nevíte někdo, co s tím? Díky.

06.09.2019 11:49 - Re: Nefunkční originální autorádio / C5 I/II 3236669
pet
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
running napsal(a):
No voda tam neni, tak asi přeměřit , díky ...


Příjde mi, že jde o podobnou nebo stejnou závadu jako u mě. Nápadné je, že s tunerem nefunguje současně CD mechanika. Jsem jen prostý uživatel bez technických znalostí, ale i za CD mechaniku by mohlo vadné napájení antény? Nemá tuner a CD mechanika společného něco, co by mohlo ovlivňovat obojí současně? Mě se to jednou za jízdy všechno chytlo, pak zase konec, pozdějš zase vše OK a po nějakém dalším nastartování už zase nic...

18.05.2022 23:05 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti? 3341077
Jirka
Město: Český Krumlov, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 111
99 Poslat soukromou zprávu
Mám autorádio model PU-2472B(J) vyměnil jsem v něm mechaniku CD a po připojení normálně fungovalo. Po čase jsem odpojil akumulátor a rádio se ouž nevzbudilo. Podsvícení na rádiu svítí, ale displej nad ním nijak nereaguje ani sám nesvítí. Pojistky jsem všechny prošel jsou v pořádku. Zkusil jsem i jiné rádio ale ani to nereaguje Dík za nějakou radu co dál. Jirka


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator