Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Snímač natočení úhlu volantu - kalibrace
|< < 1 2 3
10.10.2023 10:36 - Re: Snímač natočení úhlu volantu - kalibrace 3369336
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Majo.M napsal(a):
Dobrý den, Starý com troubil jenom v určitých polohách volantu + chyba v pérování a ještě někde (už si nepamatuju) "Snímač uhlu natočení volantu obdržená hodnota není správná" . V ABS a ESP chyba není. Starý a taky nový com při otočení volantu třeba doleva od přímé polohy volantu ukáže třeba 4-krát nulu. Klidně k někomu přijedu autem kdo by mi s tím poradil. Bydlím na Šumavě. Já sem com vyndal z origo krabice (za aretovaný) a tak sem ho taky nasadil. Samozřejmě volant - přímá poloha zamčený - baterka odpojená 20min před výměnou comu. Je divné, že com nechtěl kalibraci. DĚKUJU ZA OCHOTU A RADY


A proč by jí měl chtít ? To je v pracovních postupech a je potřeba provést kalibraci při jakém koli zásahu do přední nápravy ( nebo řízení , nebo výměně dílu)

Šumava je široký mojem jižní čechy 🤗

10.10.2023 11:31 - Re: Snímač natočení úhlu volantu - kalibrace 3369337
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2405

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Musí se dělat kalibrace - je na to postup v diagnostice 😉 ( a také se musí správně namontovat)
Co bylo starému comu?

A nejí náhodou ta chyba, co psal, v každém pérování u každé C5R 😉?
Jinak samozřejmě, po výměně kalibrace...

11.10.2023 10:39 - Re: Snímač natočení úhlu volantu - kalibrace 3369415
Majo.M
Město: Sušice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 13
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Děkuju za rady, Vyzkouším udělat kalibraci přes diag. potom dám vědět. Doufám, že mi to nevyhodí chyby v ABS a ESP. Mám podezření, že to nebude nový díl

20.10.2023 19:28 - Re: Snímač natočení úhlu volantu - kalibrace 3369798
Majo.M
Město: Sušice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 13
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Nepovedlo se mi udělat Kalibraci. Nevím kde to v BSI mám najít. Zkoušel sem přes Diagbox Lexia3.Neumím s ní.PS Bydlím v Sušici okr.Klatovy, kdyby mi s tím někdo na blízku chtěl pomoct. Předem dík

20.10.2023 23:27 - Re: Snímač natočení úhlu volantu - kalibrace 3369803
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2405

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Majo.M napsal(a):
Nepovedlo se mi udělat Kalibraci. Nevím kde to v BSI mám najít. Zkoušel sem přes Diagbox Lexia3.Neumím s ní.PS Bydlím v Sušici okr.Klatovy, kdyby mi s tím někdo na blízku chtěl pomoct. Předem dík

Není v BSI, ale v brzdách (ABS, DSC)

|< < 1 2 3


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator