Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Zaseklé CD v mechanice, nejde vyndat
|< < 1 2 3
26.06.2016 18:32 - Re: Zaseklé CD v mechanice, nejde vyndat 2966202
MiraCB
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 21
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím a omlouvám se, že jsem se dlouho neozval, ale dostala mě choroba a týden jsem ležel...
Nepřišel jsem na to, jak s motorem ručně zatočit, takže se nepovedlo.
Celé rádio se mi kupovat nechce, zkusím sehnat mechaniku...

Děkuju všem za snahu
MíraCB

26.06.2016 21:58 - Re: Zaseklé CD v mechanice, nejde vyndat 2966380
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
posli mi to ,ja se ti nato podivam
kdyztak SZ

18.07.2017 14:05 - Nevysuva CD z mechaniky 3083434
lubco
Město: , Auto: CITROEN BERLINGO Shine BlueHDI 130 S&SPočet příspěvků: 76
99 Poslat soukromou zprávu
Dobry den,

mam v mechanike originalneho radia vlozene CD, ktore mechanika nevie vysunut. Ak stlacim tlacidlo na vysunutie po chvili mechanika cvaka, ako sa ho snazi vysunut ale potom to vzda a znova ho nacita.
Mate s tymto niekto skusnost? Je nutne rozobrat radio? Ak ano, ako?\

Dakujem z pripadne rady

18.07.2017 18:08 - Re: Zaseklé CD v mechanice, nejde vyndat 3083476
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
a z ceho ti to CD nevysouva? doma z HiFi veze?

18.07.2017 18:52 - Re: Zaseklé CD v mechanice, nejde vyndat 3083499
lubco
Město: , Auto: CITROEN BERLINGO Shine BlueHDI 130 S&SPočet příspěvků: 76
99 Poslat soukromou zprávu
Nesklamal si, cakal som to. Sme prilis na vychode pre teba na zapade, vsak?
Pre menej chapavych a tych, ktori to nechcu pochopit - je to originalne radio v aute Citroen C5, auto v profile mam spravne, takze RT3-N3-10.
Dakujem za presunutie do spravneho vlakna, mizerne som hladal.

19.07.2017 07:33 - Re: Zaseklé CD v mechanice, nejde vyndat 3083562
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
kdyz jsi neschopny napsat otazku tak aby se na ni dalo odpovedet je jasne co bude nasledovat
to co mas za auto v profilu je sice pekne ale v nem muzou byt 4 radia tak priste se ptej tak aby se dalo odpovedet misto kecu o vychode/zapade ..jinak jsem potesen ze jsem te nezklamal,to jsem rad
sem chapavy pomerne dost, jen se obavam jestli problem nebude na tve strane (hloupost ??)

ale k veci zeptam se tedy jeste radeji jednou,jsi si jisty ze mas RT3? (protoze RT3-N3-10 muze byt RT3 i RT4) tj menu v dvou radcich bez jukeboxu (HDD)? ..pokud ano shanej mechaniku nebo nekoho kdo ti ji dokaze opravit (tim neni mysleno vlozit cistici CD a cekat zazrak)

19.07.2017 07:37 - Re: Zaseklé CD v mechanice, nejde vyndat 3083564
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Neznám přesně dané typy rádií. Ale naprostá většina výrobců CD/DVD mechanik i do počítačů.. s tímto počítá. Prohlédni podrobně čelní panel CD mechaniky a měla by tam být milimetrová dírka. Do té dírky se při vypnuté mechanice strčí špendlík, jehla, kancelářská sponka... a lehce se zatlačí a šuplík se vysune.
Ale zda to má i C5 si samozřejmě nejsem jist.

19.07.2017 07:43 - Re: Zaseklé CD v mechanice, nejde vyndat 3083566
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
to Vilous:

neee fakt to neni notebook ani PC (tim odjistenim co pises se odjistuji nouzove jen dvirka,autoradia dvirka nemaji )

19.07.2017 22:22 - Re: Zaseklé CD v mechanice, nejde vyndat 3083684
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Já nevím na co si tu hrajete
Normálně rádio vyndᚠ, rozebrat a cd vyndat ven.
Asi před měsícem jsem to řešil u mé pracovní C5 I.
Tam je samozřejmě jiné rádio než v C5 II ale princip bude stejný nebo i RT 4 v mém druhém autě C5 II jsme s Jumepem na srazu otvirali. Nebyla to žádná nukleární věda.
Já nejsem z těch odborníků co ti to do detailu pospíší.
To mohli jiní místo rádoby vtipných řečí...
Ale z předu jsou někde dvě dírky a tam šroubky a rádio se vysune ven, odpojíš kabely ( já jelikož jsem neodborník ,tak jsem si to pro jistotu nafotil kde který konektor je. Pak jsem odšrouboval horní šroubky , chvíli laboroval s tím plechem a nakonec jsem se dostal kam jsem potřeboval.
CD jsem vyndal - já tam pro jistotu měl uvnitř dvě , protože jsem kopyto a narval tam ještě druhé
Pak jsem to zase smontoval,zapojil a světě div se, normálně vše funguje !
Samozřejmě nic nepáčit,nelámat opatrně s citem, když to nepůjde,tak zajdi za někým šikovnějším

20.07.2017 06:20 - Re: Zaseklé CD v mechanice, nejde vyndat 3083697
lubco
Město: , Auto: CITROEN BERLINGO Shine BlueHDI 130 S&SPočet příspěvků: 76
99 Poslat soukromou zprávu
Vdaka, radio som vybral z panelu bez problemov. Zhora pri panelu radia su dve skrutky, tie som vyndal, po boku su dalsie, ktore drzia horny plech, tie som tiez vybral. Cely horny plech aj s CD mechanikou este drzi nieco spredu od celneho panelu. Tam som skoncil, celny panel som nechcel rozoberat.
Dakujem vsetkym, co mi radili, mam tam zaseknute navigacne CD. Necham ho tam a vykaslem sa na to, nestoji mi to za invektivy niektorych tunajsich clenov a nechcem pokazit ani radio.
Pre mna je tento problem uzavrety.

20.07.2017 06:28 - Re: Zaseklé CD v mechanice, nejde vyndat 3083698
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
no asi budu sprosty ale kdyz se nekdo kurva ani neumi vyjadrit jake ma radio nebo navi tezko zvladne vytahnot cd a tezko se mu radi kdyz nevis k cemu radit..ne neni to atomova veda stejne jako napsat mam RT4 nebo mam RD4 nebo RT3 to si myslim zase ja....clovek by se divil ale kazde radio/navi ma jinou mechaniku a postup bezpecneho vytazeni media z mechaniky

|< < 1 2 3


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator