Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Špatný zvuk radia i cd
04.05.2014 11:40 - Špatný zvuk radia i cd 2692918
Valdauf63
Město: Uherský Brod, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW)Počet příspěvků: 34

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravím všechny. Na C5 jedničkové řady u rádia s cd orig. se mi dějí divné věci. Dnes jsem vyrazil na menší nákup a po ujetí asi 15km se mi změnil zvuk z rádia při poslechu cd. Začalo to tím, že se pomalu strácel zvuk, škrčel a i při přepnutí na rádio žádná změna. Nakonec se stratil uplně a byl slyšet jen škrčení. Zkoušel jsem vypnout ventilátor, zhasnout světla ale nic nepomohlo. Stalo se mi to už jednou, ale na druhý den bez potíží. Fakt si nevím rady. Nesetkal se někdo s tímto problémem? Děkuji za každé info

04.05.2014 14:15 - Re: Špatný zvuk radia i cd 2692951
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Valdauf63 napsal(a):
Zdravím všechny. Na C5 jedničkové řady u rádia s cd orig. se mi dějí divné věci. Dnes jsem vyrazil na menší nákup a po ujetí asi 15km se mi změnil zvuk z rádia při poslechu cd. Začalo to tím, že se pomalu strácel zvuk, škrčel a i při přepnutí na rádio žádná změna. Nakonec se stratil uplně a byl slyšet jen škrčení. Zkoušel jsem vypnout ventilátor, zhasnout světla ale nic nepomohlo. Stalo se mi to už jednou, ale na druhý den bez potíží. Fakt si nevím rady. Nesetkal se někdo s tímto problémem? Děkuji za každé info


Zkus jiné rádia aby se vyloučila chyba v elektrice - pokud problém bude přetrvávat tak projít kabelហ-stáva se že se prošoupe o výztuhu přístrojivky.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator