Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Autosalon TV Prima
06.05.2013 08:37 - Autosalon TV Prima 2576279
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
Dalo by se říci, že od soboty mi poněkud leží v žaludku příspěvek v motoristickém týdeníku vysílaného na Primě a páchaného jejím štábem, kde se již delší dobu všichni evidentě usilovně snaží o co možno maximálně nevalnou pověst. Domníval jsem se, že povedenou serii uzavřel nedávno provedený test se Seatem, kde se měřil obsah kufru zcela vědeckou metodou - pomocí krabic mléka, případně nahemovaného nákupu - to celé okořeněné vražedným humorem pana Meruňky a spol... Člověk by po shlédnutí řekl, že dál už se dá jít jen ve Startacku, ale e -éééé. V sobotním dílu, na který jsem přepnul již spíše dílem náhody mě vzal za ledviny příspěvek, kde se se věnujeme oblíbené kriminalitě a že auta kradou (jak jinak) a že by se měla pojišovat (rozhodně se nejadná o nějaký holport s pojišovnou) a aby jsem to náležitě podpořili sercervoucím vizuálem, tak vohnoutům pustíme 100x profláklé záběry z Jůtůbu, kterak parta adolescentních kriminálníků briskně otvírá auta pomocí magnetů, výbojů vysokého napětí z teaserů či buznabalonků. Na pochopení naprosté nefunkčnosti těchto metod zcela postačuje uchovat si v paměti látku z fyziky ze základní školy. Netuším, jestli byla motivace zveřejnění téhle dezinformace snaha vyděsit klempáky s cílem okamžitě po skončení pořadu kontaktovat sponzorskou pojišovnu a pojistit i fotrovy sandály s požkama drsne vetnutejma do pásků, nebo jen pouhá demence redaktorů a štábu - tak či onak - na celý věci mě připonasírá fakt, že divák pořadu a atomobilismu se tu automaticky degraduje na požírače různých Ordinací, Ulic a pod... pro mě to budíž bráno tak, že tímto se Automototodleto na Primě stává pořadem v kategorii Ulice a tyhle hov... opravdu nebaštím. Pokud někdo pana Meruňku znáte osobně - zkuste jej tedy požádat, a vám to předvede. Nespěchejte... dejte mu na to třá tejden času. Uvidíme no...

06.05.2013 08:54 - Re: Autosalon TV Prima 2576290
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
koukal jsem jen chviličku na ten test s VW, ani nevím co to bylo za auto pikap) a ten reportér (ne Merunka), tak k tomu snad ani se nejde slušně vyjadřovat, nejsem zarputilý zastánce žádné značky, ale to co tam předváděl se snahou o nějaký jakoby humor..... No radši jsem to vypnul a šel dosekat zahradu. Ten tvůj příspěvek pošli na Primu. Odborný, alespon býval pořad o autech se změnil na prachsprostý bulvár a reklamu všeho za co se zaplatí.......

06.05.2013 09:08 - Re: Autosalon TV Prima 2576305
lemac
Město: Třebíč, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 71
99 Poslat soukromou zprávu
Přesně, pořad o hov..., před lety jsem si nenechal uniknout jediný díl, dnes nevím, za jakým účelem bych ho sledoval, reklama + laciný humor, to je jediný obsah tohoto pořadu.

06.05.2013 10:53 - Re: Autosalon TV Prima 2576352
C5stepan
Město: Otrokovice, Auto: Hyundai Getz 1,4iPočet příspěvků: 828
99 Poslat soukromou zprávu
Blbě udělaná stálá koncernová reklama a to už strašně dlouho. Naposledy VW Amarok (to je ten pikap?): nejlepší bahňák v lese a na poli, nejrychlejší auto na dálnici. Systém - než se stačíš podívat přebliknem jinam - hlavně poslouchej ty naše kydy! Já mám kliku, že v sobotu dopoledne mi v prodejně svítí 15 telek, takže ty rádoby redaktory znalé aut sleduji jen koutkem oka. I tak je toho dost!

06.05.2013 13:32 - Re: Autosalon TV Prima 2576382
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
Já nemůžu zapomenout na díl, kde testovali Fiat 500L. Expert Pepa nasazoval zadní plato: "koukejte, vůbec to sem nejde dát, vidíte jak jsem to okolo celý poškrábal". No idiocie...
Že si tam budou přihřívat polívčičku i pojišovny se dalo čekat. U nás bylo (státem hrazené) školení o finanční gramotnosti a očividně jediným cílem bylo všechny nahnat do 2. pilíře

06.05.2013 21:15 - Re: Autosalon TV Prima 2576597
tomix
Město: Ceska lipa, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 232
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Roozena napsal(a):
Dalo by se říci, že od soboty mi poněkud leží v žaludku příspěvek v motoristickém týdeníku vysílaného na Primě a páchaného jejím štábem, kde se již delší dobu všichni evidentě usilovně snaží o co možno maximálně nevalnou pověst. Domníval jsem se, že povedenou serii uzavřel nedávno provedený test se Seatem, kde se měřil obsah kufru zcela vědeckou metodou - pomocí krabic mléka, případně nahemovaného nákupu - to celé okořeněné vražedným humorem pana Meruňky a spol... Člověk by po shlédnutí řekl, že dál už se dá jít jen ve Startacku, ale e -éééé. V sobotním dílu, na který jsem přepnul již spíše dílem náhody mě vzal za ledviny příspěvek, kde se se věnujeme oblíbené kriminalitě a že auta kradou (jak jinak) a že by se měla pojišovat (rozhodně se nejadná o nějaký holport s pojišovnou) a aby jsem to náležitě podpořili sercervoucím vizuálem, tak vohnoutům pustíme 100x profláklé záběry z Jůtůbu, kterak parta adolescentních kriminálníků briskně otvírá auta pomocí magnetů, výbojů vysokého napětí z teaserů či buznabalonků. Na pochopení naprosté nefunkčnosti těchto metod zcela postačuje uchovat si v paměti látku z fyziky ze základní školy. Netuším, jestli byla motivace zveřejnění téhle dezinformace snaha vyděsit klempáky s cílem okamžitě po skončení pořadu kontaktovat sponzorskou pojišovnu a pojistit i fotrovy sandály s požkama drsne vetnutejma do pásků, nebo jen pouhá demence redaktorů a štábu - tak či onak - na celý věci mě připonasírá fakt, že divák pořadu a atomobilismu se tu automaticky degraduje na požírače různých Ordinací, Ulic a pod... pro mě to budíž bráno tak, že tímto se Automototodleto na Primě stává pořadem v kategorii Ulice a tyhle hov... opravdu nebaštím. Pokud někdo pana Meruňku znáte osobně - zkuste jej tedy požádat, a vám to předvede. Nespěchejte... dejte mu na to třá tejden času. Uvidíme no...


Na to jen říct, pravdu říkáš

06.05.2013 22:03 - Re: Autosalon TV Prima 2576623
Rampa
Město: Rio, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 89
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ano, současná média včetně veřejnoprávních mají jasno - lidi je potřeba permanentně děsit a nahánět do otevřené náručí nenažraných obchodníků s deštěm

07.05.2013 15:07 - Re: Autosalon TV Prima 2576729
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Roozena napsal(a):
mě vzal za ledviny příspěvek, kde se se věnujeme oblíbené kriminalitě a že auta kradou


Ehm... to je jak Novinky.cz... každou chvíli omyjou nějaký výkvět internetu, starý hoax, video z youtube.. a proč? Protože plněj program stejně blbě, jako kdyby si futroval hovězí steak sójou a říkal tomu maso... tak u nás se tomu říká "novinářství"...

07.05.2013 21:21 - Re: Autosalon TV Prima 2576984
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Kdysi tam(aspoň myslím,že to bylo tam) ukazovali dokonce i záběr z nějakýho americkýho filmu,jak frajer otevřel BMW E65(předchozí generace 7.) nějakym kusem plechu,kterym chvilku vexloval v okenní šachtě. Tenkrát to byl příspěvek o tom,jak je dobrý si nechat namontovat Sherloga
A od tý doby na tenhle hnůj nekoukám,páč to auto fakt docela dobře znám a vím,že to prostě není možný takhle ani podobně udělat...
Apropos: Sherlog je taky kapitola sama pro sebe,ale to už je na jiné vlákno...


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator