Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / C5club / Technická diskuze - chybí zpětná vazba od tazatele
01.02.2010 20:14 - Technická diskuze - chybí zpětná vazba od tazatele 1803529
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Jedna všeobecná připomínka pro všechny uživatele.
Kvůli poklesu výkonu mého auta jsem tu prolezl dost vláken a narazil jsem na obecný problém, který silně deptal kvalitu stránek u mého minulého auta (vectraweb).
Typický vývoj vlákna je tento -
1) někdo méně znalý nadhodí problém svého auta
2)nějací více znalí vysypou možné postupy
3) Tazatel poděkuje a napíše, že na to zítra vlítne a dá vědět...
4) jenže je ticho, tazatele zřejmě unesli marani
Je to strašná necnost spousty místních lidí, že nenapíší jak dopadli, což je pro potenciální další uživatele to nejzajímavější. I negativní informace je důležitá informace. Jó když mám problém, tak to jsem i sprostý, že nikdo nereaguje hned a vyčerpávající radou. Ale když to má za sebou, tak co bych si honil triko, a si další taky užijou. Drsný ale docela běžný přístup zde i na podobných webech.
Tož apeluji na všechny - najděte si 5 minut a sdělte ostatním výsledek!!!

01.02.2010 22:56 - Re: Technická diskuze - chybí zpětná vazba od tazatele 1803542
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
vilous napsal(a):
Jedna všeobecná připomínka pro všechny uživatele.....

Presunul jsem tvoji pripominku do nove diskuze, puvodni umisteni je urceno pro technicke pripominky tykajici se webu jako takoveho.

Jinak s tebou souhlasim, je to problem temer vsech diskuznich temat a jen hrstka lidi napise po vyreseni jak to dopadlo. Rozhodne by bylo dobre, predevsim pro ostatni, aby se ozvali a pomohli tim dalsim se stejnym problemem.

02.02.2010 07:53 - Re: Technická diskuze - chybí zpětná vazba od tazatele 1803550
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ja bych napsal jen jendno..prave jsi neobevil Ameriku ale pravou povahu ceskoslovenskeho cloveka...souhlasim ,bohuzel


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator