Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Děsy na cestách
1 2 3 4 ... 15 > >|
02.04.2010 08:00 - Děsy na cestách 2340783
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Když jsem četla nadpis, říkala jsem si, to je zase nějaká kachna z USA..

Nemohla jsem uvěřit, že taková demence už je i ČR:

.link.

02.04.2010 08:26 - Re: Děsy na cestách 2340784
bubakkaja
Město: Frýdek-Místek, Auto: Peugeot 307cc 2.0hdiPočet příspěvků: 305

99 Poslat soukromou zprávu
Uz jsem se dival vcera to je ale hovado.

02.04.2010 09:43 - Re: Děsy na cestách 2340787
Martin
Město: Vlašim, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 297
99 Poslat soukromou zprávu
Taky jsem si včera říkal, co je za d.b.la. Toho chlapa bych poslal alespoň na rok do nemocnice na rychlý příjem. A si zkusí jakého je přebírat ze sanitek lidi po bouračkách. A řidičák by neměl už vidět ani z rychlíku!! Alespoň že zavolal sanitku.

Minulý týden jsem ráno při cestě do práce na D1 viděl před sjezdem na Stránčice (15 km) mimo dálnici auto vyloženě "pověšené" v křoví. Po zhlédnutí videa jsem si původně myslel, že to byla ta Mazda. Jenomže pak jsem si uvědomil, že u Stránčic jsou už tři pruhy a tohle se stalo ještě před Mirošovicemi, kde jsou pruhy dva.

02.04.2010 09:56 - Re: Děsy na cestách 2340788
bubakkaja
Město: Frýdek-Místek, Auto: Peugeot 307cc 2.0hdiPočet příspěvků: 305

99 Poslat soukromou zprávu
A Darjo ja si myslim ze takova demence je jen v Cesku.

02.04.2010 10:32 - Re: Děsy na cestách 2340789
Dutch
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 480

99 Poslat soukromou zprávu
Já si spíš myslim než že to bylo schválně, tak že jí prostě chtěl hodit myšku a v tý rychlosti mu to prostě nevyšlo.....akorát naše mediální úřady z toho udělaj zase senzaci.

02.04.2010 10:54 - Re: Děsy na cestách 2340790
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Je fakt, že takový řidiči se najdou asi všude.Mně se stalo, že jsem předjížděla autobus plný lidí na D5.Řidič asi nesnesl, že ho někdo předjíždí a mrsknul to přede mne.Před ním nic nejelo.Měla jsem co dělat, abych to ubrzdila, za mnou bylo další auto a vedle mne taky.Byla jsem dost sprostá, abych si v tom autě aspoň ulevila.To hovado v kopci jelo dál v levém pruhu a 70km.No prostě kretén.Táhla jsem se za ním, protože z prava jsem ho předjíždět nechtěla, naštěstí pak jsem sjížděla z dálnice.

02.04.2010 11:06 - Re: Děsy na cestách 2340791
Buchta
Město: Praha 3, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 445

99 Poslat soukromou zprávu
Tos nevěděla, že u nás je nejpomalejší pruh ten levej? To se můžeš ublikat a utroubit a stejně s nima nehneš, voni prostě "jedou"

02.04.2010 14:11 - Re: Děsy na cestách 2340794
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
bubakkaja napsal(a):
A Darjo ja si myslim ze takova demence je jen v Cesku.


to sa myslis, ja som minule siel na dialnici - tempomat 130 a videl som ako sa za mnou ruti nieco, ale nejako som sa neobtazoval - 3 kamiony - ja kvoli blbcovi brzdit nebudem a pridavat tiez, nalepil sa za mna a vyblikoval, normalne som sa zaradil a tiez sa z jeho uzasnou audinou zaradil predomna a dupol na brzdy, keby som nebol uznany za vinnika asi by som do neho tukol ... takto som len zdupol na brzdy .. kreteni ktorym by mali brat vodicaky / ich nikdy nemali dostat su vsade

inu, ale ten v tom clanku dostal menu svojho auta - superb = super blb

02.04.2010 14:26 - Re: Děsy na cestách 2340798
myneur
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 306
U??vate? Poslat soukromou zprávu
jo, taky jezdim na dálnici tempomatem o trošku přes 130 (abych volně předjížděl ty, co bez tempomatu furt zrychlujou a zpomalujou, jak jim vadne noha) a uhybám jen když můžu. Pokud na mě trouba netroubí, tak často tomu za mnou naznačim hodně dopředu, že uhnu, aby se mohl připravit vystřelit, když mu to dělá dobře

Taky jsou problém lidi, kteří jezdí furt v prostřednim pruhu i když je pravej úplně volnej. A druhá strana mince je, že na D1 se v pravym pruhu skoro nedá jezdit, protože je to tankodrom.

02.04.2010 14:31 - Re: Děsy na cestách 2340799
bubakkaja
Město: Frýdek-Místek, Auto: Peugeot 307cc 2.0hdiPočet příspěvků: 305

99 Poslat soukromou zprávu
A zajimave ze tihle kreteni maji koncernove auta - Skoda Audi Volkswagen,kdyz prijedu k supermarketu jen tyhle znacky aut a mozna jeste MB a BMW se postavi tam kde by se nikdo jiny nepostavil.
Ale to jsem odbocil od tematu.JA bych tady te svini uz nikdy nedal ani cuchnout k ridicaku.

02.04.2010 15:22 - Re: Děsy na cestách 2340801
Dutch
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 480

99 Poslat soukromou zprávu
Jak jsem psal.....já bych toho člověka hned neodsuzoval...prostě se mu jen něco nepovedlo. Rozhodně - pokud by to měl v umyslu někoho zabít vytlačením ze silnice, tak by pak nezastavil jako trubka v levym pruhu a nevolal sanitku, ale jel by dál co nejrychleji pryč /pokud by se třeba jednalo o feáka nebo zloděje s kradenym autem/

......ale mediím se tohle hodí : " podívejte se na hajzla jak jezdí....chcete mu udělat veřejnej linč teď nebo až po soudu ?
.... a ještě policajti budou nad tim kejvat hlavou jako že tohle ještě neviděli...asi proto, že si zrovna někde za rohem počítali "drobný" do kapsy za držhubné....

Rozhodně to není dobře co udělal, ale medializací případu určo dostane extra flastr - jako odstrašující případ......na druhou stranu mi vadí daleko víc člověk,kterej VĚDOMĚ sedne nalitej do auta a pak někoho zabije.

02.04.2010 17:05 - Re: Děsy na cestách 2340805
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
dutch: pozri si to video to nebola nepodarena mysicka ...

02.04.2010 17:06 - Re: Děsy na cestách 2340806
Jeffrey
Město: Praha 9 Černý Most I, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 286

99 Poslat soukromou zprávu
Nedávno jedu po jižní spojce směr ČM a v tom zúžení za lanovým mostem jede v pravém pruhu TIR a za ním se tlačí Fabia. Takže já přejedu do levého, že se kolem kamionu protáhnu, abych se za ním nevlekl. Chlápek ve Fabii ale nečumí do zrcátka a rozhodl se TIR také předjet. (pozn: všiml jsem si, že při přejetí čučí do středního zrcátka, což je ta největší kravina, co může udělat a nevidí tak předjíždějící auto v mrtvém bodě) Už podle jeho chování za kamionem jsem byl opatrnější, takže šlápnu na brzdy a nechám ho zařadit před sebe, ale to bych ještě překousnul, jenže ten magor začal rádoby předjíždět kamion, já za ním a on se zastaví na úrovni tahače a jedou v tom úzkém úseku souběžně. Já jsem jenom čekal, kdy mě návěs plácne přes hubu nebo kdy kamionu bouchne guma a půjdu do kopru. Takže jsem na toho fabiatika začal troubit, a dokončí předjíždění a uhne do hajzlu. Ještě se pán divil, co prý je. Kdybychom zůstali někde dál na křižovatce stát, tak nelením a půjdu mu gratulovat, že je dobrej sebevrah

pozn: Pán totiž na úrovni kabiny tahače zjistil, že by překročil rychlost o 1km/hod, tak si předjíždění rozmyslel a chtěl nás nechat dobrovolně rozmáčknout.

02.04.2010 17:35 - Re: Děsy na cestách 2340809
Petr72
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 850

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Dutch : prober se člověče. Ten manévr byl veden s účelem jí minimálně způsobit škodu ,zapla bůh žije. V Bohnicích mají pro tyhle magory klecový lůžka...

02.04.2010 19:44 - Re: Děsy na cestách 2340824
Dutch
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 480

99 Poslat soukromou zprávu
Já to video viděl tak 20x, pokud budu chtít někoho vytlačit, budu se snažit svojí přední částí auta najet do jeho přední části, sice jsou ty záběry dost špatné kvality, ale přijde mi, že opravdu naráží spíše zadní částí než přední.

Předpokládám, že zítra už uvidíme ve zprávách podobu toho člověka, rozhovor s jeho rodinou a další den mu někdo hodí molotova do obýváku.

02.04.2010 19:47 - Re: Děsy na cestách 2340825
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
tam islo o to ze ten debil ju chcel vystrasit a nevyslo mu to, nikto nehovori ze ju chcel zostrelit zamerne, ale miesto toho co planoval ju zostrelil, to ze zastavil a zavolal sanitku moze mat ako polahcujucu okolnost - vid moju prihodu .. skratka super blb ...
takych nech zavru a beru im vodicaky

02.04.2010 20:03 - Re: Děsy na cestách 2340826
MichalJ
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 71
99 Poslat soukromou zprávu
Hele já vím, že je to asi blbý, ale mě to příjde prostě jako zkrat, ten člověl měl nerv, paní jela pomalu, nepustila ho a jemu tzv.bouchli kamna a prostě to neustál. Neomlouvám ho, sviňárna na Ntou a určitě dostane svý, ale viděl sem to na videu a on pak zastavil v rychlým pruhu a volal sanitku, to že zastavil v rychlým pruhu je další nesmysl, prostě se podle mého sesypal. Kdo viděl fil s M.Douglasem " Volný pád" , to je podle mého tento případ. Podle mého by toto nikdo neudělal normálně. Znovu říkám, nezastávám se ho, spíš se snažím to pochopit, to nebylo normální, ale impuls a v dnešní době ??? takový věci se budou množit.

02.04.2010 21:36 - Re: Děsy na cestách 2340836
MichalJ
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 71
99 Poslat soukromou zprávu
DARJA : Proč mažeš příspěvky ??????? To je docela síla.

02.04.2010 21:41 - Re: Děsy na cestách 2340837
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Je to proto, že tato diskuze dosáhla úrovně na novinky.cz. Nepatří sem vozy tvého otce či "nějaké" moje paušály, nepatří sem ani debatování o tom, jak se "volně padá".
Tato diskuze je směřována k příspěvku o pánovi, co vytlačil paní z cesty a jiných děsech na silnicích. Kdo jezdí denně, má sem co napsat.

edit: pokud mᚠnějaké výhrady k mému kroku, napiš mi SZ nebo mi brnkni, můžeme to probrat

02.04.2010 21:51 - Re: Děsy na cestách 2340838
MichalJ
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 71
99 Poslat soukromou zprávu
Nemám výhrady, dělej si co chceš .

1 2 3 4 ... 15 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator