Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor beží i po vypnutí motora
chard
05.07.2009 18:06 - Re: Ventilátor beží i po vypnutí motora
99
Děkuji za odpověď,zkusím se ptát dál-ECU motoru ? myslíš počítač?
dobrá, pak tedy počítač říká chladit na základě vyhodnocených ůdajú,nemá to souvislost s klimou(sepne i když není klima použita) pak tedy předpokládám že se jedná o informaci z okruhu chlazení,na diagnostice se ventilátor spínal při 95 stupních ale točil se pomalu,mě se ale sepne na plné otáčky a běží 10 minut po vypnutí motoru a v tom vidím problém.Mé předchozí auto byl Mégane 1.9 dci a ventilátor,pokud sepnul tak běžel 2-3 minuty po vypnutí motoru,přitom chladící kapalina má po vypnutí odhadem tak 50 stupňů.Nemám nic proti tomu aby se ventilátor sepnul na plné otáčky když je potřeba ale doba běhu se zdá dlouhá tak jsem si myslel že tam bude časové relé které pokud je zapalování vypnuté určuje dobu běhu,pokud je motor zapnutý určuje čas běhu počítač na základě údajů z čidla na termostatu.Když jsem si toho všiml byla doba běhu 5 minut teď je dvojnásobná.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator