Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ozvučení, reproduktory apod.
Limak
28.02.2023 12:56 - Re: Ozvučení, reproduktory apod.
Za?iato?n?k
Hanz 397 napsal(a):
U okna, asi myslíš na palubě, žádné nejsou, resp. je tam jen centr. 84B1. Naopak zadní dveře jsou pěkně oje..né,protože tam jsou jen rozbočené na kabelu, takže tam budu mít aspoň výhybky. Jinak zatím jsem ve fázi příprav. Tzn sháním věci (třeba woofer a zesilovač jsem sehnal jediný až v Holandsku), počítal jsem dráty (dohromady skoro 80 metrů), mám objednané piny (ale dodací lhůty u PSA jsou, jak to říct slušně...?) a podobně. A do předních dveří místo JBL repro půjdou Focal. Mají dle mě lepší zvuk...
Samozřejmostí je vylepení dveří, vytlumení atd.
Co se týče kabeláže, tak ta půjde tak, jak by šla originál, takže počítám, že vykydám celý interiér, čímž pádem mám seznam různých příchytek a čudlů, u kterých je velká pravděpodobnost zničení při demontáži a sháním a objednávám (třeba ty bílé kolíky, co drží dveřní polstry stojí v originále 23 Kč jeden... Krát 40 kousků)...

Tie na palube čo sú tak ešte som tam nepozeral čo tam je ale minule začal žavý repráky neskutočne píska.
.. som myslel že z auta vyskočil čo sa to nedalo pocuvat

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator