Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Teploměr oleje
jruze
24.06.2022 20:02 - Re: Teploměr oleje
U??vate?
Studna napsal(a):
Zdravím. Mám za sebou cestu do Chorvatska. Při přejezdu Alp mi teplota oleje vyliltla až na kraj té pravé stupnice. Auto plně naložený včetně rakve na střeše, tempomat na 140, úsek do kopce a venku 34 stupňů. Auto ale nic nepsalo a jelo normálně, zkontroloval jsem i chybové hlášky a nic. Poslední 3 dílky jsou se šipkou zpátky doleva, chtěl jsem na chvilku zastavit, ale než jsem dojel k odpočívce teplota klesla do normálu. Když jsem pak později jel znovu déle do kopce, znovu to vyliltlo a pak se zase vrátilo. Při jízdě po okreskách kolem 90 se to drží uprostřed. Je to normální? Zatím se mě to nikdy nestalo, přičítám to vedru, plně naloženýmu autu a dálnici. Nejsem mechanik, tak se pro mnohý takto blbě ptám… Mám před sebou ve stejných podmínkách cestu zpátky domů…


Myslím že je to teplota oleje ale v AP - neměnil někdo olej v automatu ? Řadilo to normálně ? - takle se chová AP když je mnoho oleje nebo se jen přehřál - asi bych po návratu udělal výměnu a správnou hladinu ( množství)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator