Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problém s výškou na zadní nápravě
RoboMcD
28.12.2021 11:18 - Re: Zadní hydraulický systém je pouze v nejvyšší poloze
99

PATaMAT napsal(a):
Dnes sem řešil to samé na jedné X7 a bylo pouze zarezlé táhlo na zadním korektoru. Našplíchat, rozhejbat promazat ...


Dik za informace.

Přepněte vůz do nejvyšší polohy a poté zařaďte do nejnižší. Jakmile se auto potopí a je v normální jízdní výšce, rychle jsem přešel do polohy „normální“. Zadní část vozu neklesla dále, ale zůstala v této výšce. Předek se dále nastavil do normální polohy.

Auto zůstalo přes noc v této poloze a trik fungoval znovu v pondělí ráno.

Všechny autoservisy, které jsem v oblasti volal, byly zavřené nebo příliš zaneprázdněné. Po rozhovoru s PATaMATem (díky) jsem se rozhodl to risknout a odjet zpět do Třeboně.

Od chvíle, kdy jsem jel po lepších silnicích, to byla normální jízda. Auto se cítilo normálně a zůstalo ve stejné výšce přes 350 km.

Dnes půjdu do svého autoservisu, abych zjistil, jestli mají otevřeno a mají čas. Pokud ne, zkusím najít servis Citroen (ne prodejce), který je otevřený. Nějaká doporučení? Skuteční prodejci jsou téměř vždy příliš drazí. Nebo jeďte jen to, co je nutné a počkejte do 3. ledna.

Může to vyřešit standardní generický diagnostický počítač v profesionálním servisu a také deaktivovat monitorování tlaku v pneumatikách (jiný problém)? Nebo k tomu potřebujete speciální autorský software Citroen?

Pokud to bude opraveno, dám aktualizaci.

Každopádně moc děkuji za všechny rychlé a přátelské rady a komentáře. Vše nejlepší do roku 2022.

Přeloženo pomocí googlu, omlouvám se za špatnou češtinu; je to velmi pěkný, ale nesmírně obtížný jazyk.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator