Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Barevná hudba na přístrojovce / C5 III 2.2HDi
Jerguš
02.08.2021 12:48 - Barevná hudba na přístrojovce / C5 III 2.2HDi
Za?iato?n?k
Zdravím vespolek. Mám dotaz, co mně čeká. Jeden den ráno mi krátce blikla hláška o ztrátě signálu z PP pneumatiky a asi po 5 sekundách se ztratila a dále žádná závada. Další den po ujetí cca 200 km v horku se najednou za jízdy rozsvítily skoro všechny kontrolky na přístrojovce, zasekla se navigace a auto začalo psát různé chybové hlášky o ruční brzdě a o různých nefunkčních asistentech, ale jelo dál normálně. Po zastavení nefungovala ruční brzda. Po vypnutí a zapnutí klíčku všechno zmizelo, nic nesvítí a všechno funguje. Cvičně jsem změřil palubní napětí v zásuvce zapalovače a stabilně 14.2 V, nezaváhalo ani jednou za půlhodinovou zkušebku. Předpokládám nějaký rozpad palubní sítě Za tu dobu, co auto mám, se mi to stalo poprvé. Nevíte, co by to mohlo způsobit, resp. jestli to mám vůbec řešit? Díky za rady.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator