Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hydraulické trubky
RimmerCZ
15.06.2021 11:39 - Re: Hydraulické trubky
U??vate?
Caute, kape mi LDS nekde z trubky servorizeni, nastesti primo pod prevodovku je tam dobry pristup. Bohuzel ta trubka je komplet nejaka co vede pres cely predek a vytahnout ji neni rentabilni a navic nova stoji v citroenu naprosto silene penize. Servisak mi rikal, ze je potreba najit nekoho kdo to udela primo na aute, nastesti je tam na to dobry pristup. Jestli se treba ten hlinik odrizne a na jsou snad na to nejake specialni sady, ze se tam nahradi cely kus te hlinikove trubky. Neporadite, kde mi to byli schopni spravit? Dela se to pry stejne i s trubkama s klimatizaci.

Tak si odpovim sam. Dle rady PatMat staci ten kus trubky nahradit hadici, protoze je to vratna hadice z rizeni a je tam maly tlak. Ta trubka nad tim, ktera je ocelova je ta co privadi tlak z cerpadla do rizeni. Popsal mi co a jak presne udelat, takze opet velky dik mistnim znalcum, v tomto pripade PATaMAT za rady a straveny cas na telefonu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator