Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
HELLMUT
18.03.2021 19:52 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
U??vate?
dkrcmar napsal(a):
A čo Subaru Outback? V testoch ospevujú jeho podvozok. A je to štvorkolka a je to vežké kombi.

Ten článek/testy jsem nečetl ale já většinou vidím opak - když novinář chválí podvozek = že sedí, můžou řezat zatáčky, cítí odezvu a není to nedotáčivé a podobné pro mě nesmysly = tvrdý jako kráva . Tak to není auto pro mě !
Já naopak nechci cítit vůbec nic !!! 🤣
Když se silnice kroutí jak had tak nepotřebuju jet jak Sebastian Loeb ale klidně pojedu 40 hlavně abych nevěděl o dírách a hrbolech.
Zrovna nedávno jsem četl o Grand Picasso a psali že Sharan a Galaxy má lepší podvozek .
Takže horší podvozek je pro mě lepší podvozek!!!
Protože to co jsem před x lety zažil v Galaxy ( zadek omlácený jak kdybych dostal výprask) tak o kvalitní podvozek opravdu nestojím.
O tom Grand Picasso docela začínám uvažovat. Je to velké dilema jestli koupit nějakou X7 rv.2014/15 a nebo s těžkým srdcem opustit C5 a hydrauliku a koupit to Picasso... Protože když vidím ten interiér C4 těch těch úložných prostorů, držáky pití a celková " vzdušnost " interiéru kontra stísněného kokpitu stíhačky C5 a představa že na kafe budu muset mít červený držák z MC Donalds v okně dveří ( půjde tam vůbec , mají ho ještě u McD? ) Tak začíná vyhrávat to Grand Picasso...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator