Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Airbagy
autodiag
01.02.2020 13:01 - Re: Za jakých podmínek se vystřelí AIRBAG
U??vate?
eisy811 napsal(a):
Ked vies o problematike, tak potom by bolo dobre napisat aj to velke B.


omlovam se, ale nevim co je velke B


eisy811 napsal(a):
Preco nenapises, ze nie vsetky RJ idu reaktivovat? Preco nenapises, ze niektore Dumpy idu iba online upravit, respektive, ze sam v podstate nevies co tam davas, kedze nalievas subor, ktory upravila 3tia osoba?


a proc bych lhal ? zatim jsem nedelal jednotku ktera by nesla opravit a v realu vim co tam zapisuju a kam
nevim jake informace mas ty, ale ja nepotrebuju nic delat online ani nepotrebuju 2 ani 3 osobu,proc taky
jak jsem psal mozna u vas nejakej pepa z garaze to tak dela,to pak chapu tvou obavu


eisy811 napsal(a):
Zrovna tak pajkovanie chrobaka na tej doske… 100% istota? Neviem, nemyslim ze tomu tak je.


ja jsi taky chrobak ,vid
pokud mas vybaveni nevidim duvod problem v pajeni ..nevis, ne vse se paji tak jak si myslis ..vetsinou zustava vse na deste ..takze ano 100% jistota a ve vetsine pripadu nepoznas zasah do jednotky
pokud to ale u vas "paji" trafopajkou tak se muze stat ze uz neni co a kam pajet...

jak jsem take napsal jr to nekolikrat vyzkousene...dokonce u jdou aut i 2x ....
vyzkouset si to muzes i sam na stole,stacti jen vedet jak...

modernich jednotek novych aut jde dnes uz take reaktivovat jednotku po narazu diagnostikou v omezenem poctu mazani crash dat...v podstate to same se dela i se starsime dlouhou radu let ,jen rucne

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator