Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
Jarduk
02.01.2020 10:13 - Re: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
Za?iato?n?k
Tak jsem na jaře nechal vyměnit lanovody, lanka a zkontrolovat celkově ruční brzdu v servisu, protože se mi minulou zimu začala zasekávat. Třmeny prý byly v pořádku, servis říkal, že i základní opravná sada je zbytečná.
Celé léto po výměně naprostá spokojenost, ruční brzda konečně fungovala tak, jak má. Poslední dva týdny jakmile zabrzdím auto a přes noc mrzne, tak je jistota, že ráno neodjedu. Respektive odjedu, ale prostě to (levá strana) vcelku dost brzdí a já nechci znovu spálit brzdu. Dnes znovu. Nepomáhá ani to, co před výměnou lanovodů pomáhalo (točení volantem do krajních poloh, rozhýbání ručky rukou). Prostě musím počkat na kladné teploty.
Je možný, že by se do těch nových lanovodů nějak dostávala vlhkost, voda, nebo tam je použitý nějaký špatný mazivo, co zatuhne? Nějak mě přestává bavit jezdit do servisů, kde zas uslyším "To víte panáčku, to vám ten minulý servis udělal špatně, to jste měl přijet hned k nám", protože tohle je taková klasika.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator