Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
Klusee
11.11.2019 10:34 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
99
BobS napsal(a):
Zdravím místní klubaře,
sháním tip na mechanika/servis, který by byl schopen dát tu moji AM6 do latě. Ve zkratce - kope při řazení směrem dolů (nejvíce kolem 3.-4. stupně), celé se to zintenzivňuje s tím, jak se skříň s jízdou zahřívá. Dokáže to dojít i do stavu, kdy se na mi za jízdy objeví hláška "Gearbox faulty", v diagnostice se uloží chyba P0741. K tomu všemu se mi navíc občas stane, že po nastartování zařadím páku do D, nebo R a auto se ani nehne. Můj laický tip - mechatronika
Nechci s tím tedy absolvovat žádné brutální přesuny, takže kdybyste věděli o někom ideálně v Ústeckém kraji, popř. v Praze a blízkém okolí, budu moc rád za jakýkoli tip

Ahoj, s klidnym svedomim mohu doporucit Davida Patocku. Zabyva se servisem automatickych prevodovek na prevazne na Volvo, ale AM6 by mela byt totozna prevodovka s temi volvimi. Zkus si zavolat.
.link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator