Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - benzínové motory
Devilian
09.05.2018 09:27 - Re: Antipollution system faulty - benzínové motory
Za?iato?n?k
Podla servisu to vyzera na listu s cievkami. Presne ako si napisal jumep. Celkom by to sedelo, lebo som ju vymenil asi pred dvoma rokmi. Takze dalsi diel s naplanovanou zivotnostou, takmer presne... Vraj su na vyber dve, jedna za 120 eur, druha za nieco cez 200 eur. Nemate s nimi niekto skusenosti? Ta drahsia je v com vyhodna? Pracuje tie dva roky zivota lepsie? Alebo v com moze byt rozdiel?
Samozrejme cievky su zaliate dokopy, aby niekoho nenapadlo to lacno opravit. Chcem sa teda opytat, nenapadlo to nahodou niekoho? Vyhodit tu listu a prerobit to na nieco, co sa da opravit/zmerat/vymenit samostatne? Ak nie, mam dve listy na experimentovanie. Na oboch je odpalena jedna cievka
To auto je konstrukcne z roku 2000 a je plne takychto chytakov. Uz teraz ma obchadza hroza z toho, co bude robit nove auto.
Dufam, ze nove auto bude mat cievky integrovane v hlave motora a cele to zvarene dokopy s blokom.

PS: Takze do povinnej vybavy auta pridavam k palivovemu cerpadlu bosch aj listu s cievkami. Uvazujem ale este nad BSM, ktoru by som mohol predprogramovat a odlozit tam, ak by sa nieco stalo.

PS2: Mali by na to spravit priehradky v kufri. Napr. Zvacsit otvor pre rezervu, a urobit tam priestor pre bsm, cerpadlo a listu...

PS3: Zabudol som este, ze si treba kupit aj diagnostiku. Lebo palubny pocitac, ako miesto, kde by sa mali zobrazovat informacie, vypise vzdy len depollution system faulty. Mohol by namiesto toho napisat napr: "Pripravte si 10 eur a objednajte sa u nasho citaca chyb v citroene". Malo by to rovnaku vypovednu hodnotu.

Tak uz som kludnejsi

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator