Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nefunkční pravá páčka - stěrače, ostřikovače, počítač
shitena
27.01.2016 00:06 - Re: Nefunkční pravá páčka - stěrače, ostřikovače, počítač
99
Zdravím všechny .

Jsem rád, že jsem narazil na tuhle diskuzi. Mám už pátým rokem Citroen C5 1,8i rv 2003. Zlobí mě levá páčka. Když dám blinkr, tak mi velice rád přestane blikat (páčka zůstává v poloze, ale prostě to zhasne). Zároveň v tomto režimu vypadnou dálková světla, pokud jsou zapnutá. Asi by mi vypadla i normální světla, kdyby nešla automaticky. Pokud při vypadnutí blinkru zkusím "poukat" do páčky, zase to naskočí a bliká (případně svítí dálky), po chvíli zase vypadává. Zajímavé je, že je to horší, pokud přepnu na rozsvícená světla (ještěže je tam to automatické svícení a nemusím to mít - nicméně v noci je to dost naprd, když vám nesvítí palubovka). Také mě děsí představa vysolit za to ty šílený peníze... Nemáte zkušenost s tímhle konkrétním projevem poruchy páčky? Velmi rád bych se dozvěděl, že to bude jen na jednoduchou opravu . Předem moc děkuju za jakoukoli odpověď.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator