Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chvilková ztráta výkonu (cukání)
Knight
07.08.2012 22:36 - Re: Chvilková ztráta výkonu (cukání)
99
Ahoj všem,
potřeboval bych jednu big pomoc. radu.
Mam C5 2.0 HDi s FAPem a auto mi začalo cukat, při rozjezdu na jedničku auto na malilinkatou chvilku stratí výkon, dále při jízdě cca 50km/h v nízkých otáčkách s jemně sešlápnutým plynem na 3 začne auto docela dost cukat, stačí lehce přišlápnout více nebo uvolnit a cukání přestane.

Naznal jsem tedy, že za to může váha vzduchu , tak sem jí vyčistil a pomohlo to lehce.
Dnes jsem váhu vyměnil za novou a přestal problém při rozjezdu, ale cukání při 50km/h pokračuje (již méně).

Když sem auto projížděl tak, my vyhlásilo chybu - nebezpečí zanesení FAP a zůstal sívtit servis, po chvilce zhasl a při přidání nad 70kmh se zase rosvítil se stejnou hláškou, když sem po cca 3min dojel domů servis zhasl a zatím nesvíti.

Připojil jsem tedy auto na diag a zjistil jsem, že se udělala regenerace FAP filtru před 0km, takže asi OK, Jinak auto na diag hlásí pouze 1614 Spímač bodu odporu pro omezovač rychlosti vozidla Koherence napětí snímače mimo standardních pseudo závad.

Před cca 1000km byl dělán vzduchový filtr, naftový filtr a oleje.

Otázka zní comůže kde ještě hledat zdroj problému cukání?

Díky za všem za nápady a pomoc, potřebuji brzo s autem najet mooooooc a ještě o trochu víc km.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator