Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zatékání do interiéru
vasa
15.02.2012 20:08 - Zatékání do interiéru
Za?iato?n?k
Zdravím odborníky, mám prosbu (už zase): Včera jsem našel u spolujezdce asi 3cm vody, vzadu vpravo o něco míň. Pravděpodobný viník je střešní okno, pravý přední roh zdá se dokonale netěsní. Střecha je okolo okna plná vody (stojím mírně nakloněný na pravou stranu a na čumák, tj. PP kolo je nejníž) a dovnitř se dostává zdá se nějak A a B sloupkem... "A" sloupek v P horním rohu P okna je taky promočený. Asi není důležité kudy to vtéká dovnitř, jako proč tam teče, a co to napáchá
Moje otázečky:
a) O co se mám strachovat, že po "vykoupání" nebude fungovat? Napadá mě - předpínače pásů, el. ovládání sedačky+vyhřívání, je tam CD měnič, jestli něco v A sloupku to nevím... Mám něco zkusit nějak ošetřit, rozebrat, sušit, nebo počkat, jestli se to po...
b) Máte někdo zkušenost s řešením utěsnění toho šíbru? Dá se nějak dopasovat, štelovat výškově či do stran, vyměnit těsnění apod.? Nemůžu to nechat oblepený izolepou A za kým s tím?
Děkuju moc za každou radu. Vašek

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator