Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: rozpalene zadne brzdy
stejskli
30.08.2011 10:29 - Re: rozpalene zadne brzdy pri jazde do kopca
Za?iato?n?k
miskod napsal(a):
No teraz budem asi za vola... Ten kopec nie je velmi zakrutovity ale je prudky. Je to prevysenie 700m na piatich kilometroch. Preto ta dvojka a 50km/h. Predsa len mam 1.8i. Tak som zodvihol auto a obidve zadne kolesa sa tocia bez akehokolvek zadrhavania. No a ono to lave zadne koleso je teple od vyfuku. Teraz som isiel ten kopec s kamaratom na fusione. No a ten ford smrdel este viac... Takze ten spaleninovy smrad ide od vyfuku... Ospravedlnujem sa vam vsetkym za mystifikaciu a dakujem za prispevky.


Řeším tentýž problém, ale nenašel jsem správné vlákno u výfukového systému a nechci zakládat nové, a mě někdo nepeskuje. Konkrétně: při krátkých jízdách ve městě a v kopcovitém terénu a s částečně či plně naloženým autem je po zastavení cítit smrad pálící se gumy nebo plastu, a to u zadku auta, nejvíc od levého zadního kola. Myslel jsem, že to jsou brzdy, ale zadní při tom nebyly zdaleka tak horké jako přední (a tam nic nesmrdí). Je ale cítit hodně intenzivní žár od výfuku, dokonce se i nepříjemně zahřeje podlaha před levým zadním sedadlem. Co ale může gumově/plastově smrdět na výfuku? Nesouvisí to nějak s FAPem?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator