Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chvilková ztráta výkonu (cukání)
Sovaja
09.09.2010 20:15 - Chvilková ztráta výkonu (cukání)
99
Ahoj,
vím že se to blbě popisuje a ještě blběji diagnostikuje, ale asi dva měsíce mám problém se škubáním auta. Mám C5 II 2.0 HDI 100kw. Problém se projevuje tak jednou za dva až tři týdny, ale teď se chystám na delší cesty a mám trochu obavy. Celý problém je v tom, že najednou uprostřed jízdy začne auto lehce pocukávat, děje se tak kolem 60-80km/h a spíš mírně sešláplém plynu. Nejhorší je to při popojíždění, kdy šlápnete na plyn auto se rozjede otáčky jdou nahoru, najednou otáčky spadnou a auto ztratí výkon a za dvě vteřiny se ty otáčky zase najednou vrátí, takže obrovské škubnutí a auto zase jede....a tohle se opakuje nějakých 10 minut a pak to samo přejde....a pak je vše v pohodě. Teď jsem si všimnul, že i když jsem zastavil a stál, tak otáčky na volnoběh lítali nahoru a dolů. Jinak nic dalšího jsem nevypozoroval....žádné chybové hlášení, žádná kontrolka se nerozsvítí. Dnes se chyba projevila při jízdě, pak manželka dojela chcípla motor, za dvě hodiny se vrátila nastartovala a opět to cukalo...Technik v Citroenu se smál, že buď s chybou přijedu a nebo je to na výměnu poloviny auta.....takže prý čekat, dokud to auto někde nezůstane stát a už dál nebude chtít jet....nemáte někdo nápad co s tím.....pedál plynu, či něco u paliva?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator