Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vrzání v zadní nápravě i po výměně ložisek v zadních ramenech?
felix81
24.03.2010 01:27 - Re: Vrzání v zadní nápravě i po výměně ložisek v zadních ramenech?
99
Zdar. Mám sice jiný typ vozidla, ale princip zadní nápravy je totožný. Zažil jsem dva druhy vrzání. První bylo přesně jak popisuje Jingo. ALE ramena byly ok. Vrzání dělali staré kotouče a sjeté destičky na jednom zadním kole. Po výměně za nové kotouče a detstičky byl klid na dva roky. Jenže v důsledku vození těžkých věcí a BXáckých měkkých koulí odešli ložiska v ramenou. Což se projevovalo charakteristickým vrzotem a pískáním. Když zapršelo a vymetl jsem řádnou louži, byl na chvíli klid. A od pohledu bylo vidět na zadní nápravé krásné kolové "A" Jingo jestli mᚠložiska po výměně mrkni ještě na ty kotouče s destičkama. Může to tím být ale i nemusí. Mě se to stalo. Je i docela možné že rameno blbě usadili a vrže dál i když je nové ložisko. Byl jsem u toho když mi to dělali a jedno nepáslo jak mělo a vrzalo jak pendlovky, mecháňa ho musel vyndat, proklepat tu osu v rameni a naprat zpět. Pak už byl klídek. Zdar F

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator