Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Seřízení výšky vozidla
stano1
07.01.2009 19:34 - Re: Seřízení výšky vozidla
99
Jindra napsal(a):
Je v pořádku, když je okem poznatelné, že zadní kolo je více "zapadlé" v blatníku než přední. Rozdíl je od oka tak 2-3 cm. Spodní práh vozidla mi připadá souběžně s podlahou, tak si říkám, že je to snad v pořádku. Pokud se výška seřizuje diagnostikou, stejně tam musí proběhnout fyzické změření výšky ne ? Na jak dlouho to je a na kolik to zhruba vyjde? V Citroenu mi totiž řekli abych počítal, že tam auto nechám tak půl dne ...

A v akom stave mᚠložiská zadnej nápravy?Ja paradoxne riešim opačný problém,keď som auto kúpil tak všetko sa zdalo ok,po pár týždnoch začala zadná náprava vrzga ako dvere na pajte, tak mi menili ložiská a zadok odvtedy vyletel hore a behom pol roka sa ešte nezrovnal.(vybratá bateria na 48h a pod.)Dnes som bol objedna oba korektory podvozku(ani predok nieje bohviečo) tak uvidím a dám vedie. Zadný korektor výšky je úplne nepohyblivý a predný naopak neaký rozkývaný Cena okolo 70E

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator