Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Servisy,vrakoviště,služby / service.citroen.com
|< < 1 ... 7 8 9 10 11 > >|
23.03.2020 08:35 - Re: service.citroen.com 3263894
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mikra napsal(a):
No je to hnus. Takhle se zachovat k zákazníkům, kteří je živí. Nejdřív na nás hodili bobek s dílama a teď nás odřízli i od dokumentace. Aby tu bandu nenažranou skolil virus.


Něco mi řiká jestli není rozdíl na jaké ico je registrace

Přílohy:
funguje.jpg ( 334116b ) -

23.03.2020 09:16 - Re: service.citroen.com 3263897
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mikra napsal(a):
No je to hnus. Takhle se zachovat k zákazníkům, kteří je živí. Nejdřív na nás hodili bobek s dílama a teď nás odřízli i od dokumentace. Aby tu bandu nenažranou skolil virus.


mno nic osobniho, ale nikdo z nas je fakt nezivi
castka kterou pozaduji neni zadna tragedie a ja osobne to schvaluju ,proc by ti neco meli davat zadarmo ?? ty taky davas za neco co te stoji hromadu penez zadarmo? asi ne,vid
zakon rika umozniot pristup k informacim,nerika ze zadarmo naco jste si vsichni navykli a ted brecite a nadavate
pokud jsi servis zaplatis ,protoze vis ze se to vrati jinak, pokud jsi kutil tak ti mozna dojde proc je kvalitni servis "drahy"...platim si informace a podporu u nekolika automobilek a jsou to jine penize nez tyhle drobne,to mi ver jinak bych ani memohl delat co delam,doba pofiderniho sw a interface diagnostik je pomalu pric..dnes neni nouze o praci ale o informace a ty se plati
porad ms na vyber pokud jsi skudlil nebo kutil si zajit/zavolat co znacky a dle vin si dil zjistit..a keci o virusu myslim na miste nejsou

23.03.2020 10:27 - Re: service.citroen.com 3263900
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Já se divím že to spíš vůbec uvolnili - aby mohli prodávat musí zajistit nejen díly ale servisní sí a aktuálně školit mechaniky a to stojí také nemalé peníze.Ty stránky jsou vlastně pro servisy a né pro uživatele - uživatel má chodit(jezdit) do zn.servisů .
Já odebírám spoustu dílů origo tak proč by mne blokovali ? (já si to vyhledám - odešlu(nebo telefonicky) zadám obj.č. skladnici(technikovi) -ušetřím mu čas s vyhledáváním - z pohledu provozovatele serveru (stránek service stránek) jsem aktivní odběratel (né jen čumílek který šmíruje kdo a za kolik prodává a o kolik je okradli od druhošky) - nemyslete si že nesledují fóra a další kde si přečtou jací jsou zloději atd... tak to zaříznou a ti co si to zaplatí a rozpočítají (nebo by si rozpočítali) tuto částku k dílům budou ještě dražší.To že ti to technik,servisák řekne a poradí atd. je jeho dobrá vůle né povinost. (ono na těch stránkách bylo-je že kopírování a rozšiřování obsahu je zakázáno!!! to že ti to třeba autodiag pošle je z jejich pohledu porušení pravidel.
I blbá Kellyna když ti prodá třeba plničku klymy tak je její povinnost tě proškolit a chce tuším 1500,-(dostaneš ,,certifikát" že tu mašinu můžeš používat- bez toho ti nesmí prodat plyn)
Pojišovna po mne chce dokad-dodák-fakturu na origo díly když je chci od nich zaplatit jinak zaplatí druhošku nebo 50% (proč by někdo měl mít přístup a ,,oškubat" pojišovnu za využití stránek pro zn.servisy)

23.03.2020 13:26 - Re: service.citroen.com 3263926
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ja to berem ako eshop kde kupujem diely, ziaden z nich po mne nechce peniaze za to aby som od neho mohol kupovat

23.03.2020 15:29 - Re: service.citroen.com 3263939
eisy811
Město: , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 805
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Pre amaterov ziadna tragedia. Ked sa rozhodli spoplatnovat nieco, co je inde zadarmo, len si tym uskodia. Asi maju pocit robit nieco lukrativne, co je inde bezne, a este si to nechat zaplatit, nieco ako DS znacka…
Tych par, co sa tu biju za spravnost spoplatnenia, nech si tvrdia svoje.
Pre ostatnych, kto nemieni platit za nieco samozrejme, odporucam katalog aci. Na strankach funguje aj vyhladavanie pomocou VIN cisla, samozrejme su obrazkove prilohy, popisy dielov, jejich originalne cisla a ako bonus aj ceny (mne zatial voci autorizaku sedeli celkom dobre).


.link.

.link.

23.03.2020 16:53 - Re: service.citroen.com 3263960
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
eisy811 napsal(a):
Pre amaterov ziadna tragedia. Ked sa rozhodli spoplatnovat nieco, co je inde zadarmo, len si tym uskodia. Asi maju pocit robit nieco lukrativne, co je inde bezne, a este si to nechat zaplatit, nieco ako DS znacka…
Tych par, co sa tu biju za spravnost spoplatnenia, nech si tvrdia svoje.


ma zvedavost mi neda ale cim myslis ze si PSA uskodi kdyz da smesny poplatek za svou praci a sve data ?
druha otazka se nabizi,proc by to melo byt zadamo ? ptoze vrtame kolena? ,protoze musis navstivit servis protoze budes mit omezene info z tveho pohledu ? ty pracujes zadarmo ?
k identifikaci VIN u ACI,Stahlgruber nebo Elit..vse je pekne ale funkcnost je cca 50-60% a plne chyb a univerzalnich cisel,muzu te ujistit ze vsichni pouzivaji stejnou databazi,uz jen proto protoze je to v globale jedna firma...

co funguje srovnatelne s origo katalogy,i kdyz sem tam ne uplne, je Partslink,ale svete div se chteji penize...

23.03.2020 17:11 - Re: service.citroen.com 3263972
eisy811
Město: , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 805
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Mne aci sedelo bez problemov, cisla, diely sedeli. Mne a isto aj ostatnym to bude dostatocne a zadarmo.
Neviem, co znamena tvoje “kdyz da smesny poplatek“, ale mne dostacuju aj info zadarmo.
Ked sa tym zivis, tak je pochopitelne, ze tie poplatky mas zohladnene v cenach, co uctujes zakaznikom, teda to plati de facto zakaznik.
Neviem preco zas mas potrebu rypat v tom, za co ja pracujem. Ja sa opravami nezivim, teda, nemam potrebu platit zbytocnost.
Funkcnost aci 50-60%? Nebud smiesny, nevymyslaj si bludne, zavadzajuce informacie.

23.03.2020 17:39 - Re: service.citroen.com 3263975
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

U??vate? Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
ma zvedavost mi neda ale cim myslis ze si PSA uskodi kdyz da smesny poplatek za svou praci a sve data ?
druha otazka se nabizi,proc by to melo byt zadamo ? ptoze vrtame kolena? ,protoze musis navstivit servis protoze budes mit omezene info z tveho pohledu ? ty pracujes zadarmo ?
k identifikaci VIN u ACI,Stahlgruber nebo Elit..vse je pekne ale funkcnost je cca 50-60% a plne chyb a univerzalnich cisel,muzu te ujistit ze vsichni pouzivaji stejnou databazi,uz jen proto protoze je to v globale jedna firma...

co funguje srovnatelne s origo katalogy,i kdyz sem tam ne uplne, je Partslink,ale svete div se chteji penize...

Postupy su know how a ak ich používaš pri svojej práci za kroru si daš zaplati tak OK, nech to je spoplatnene. To s tebou suhlasim. Tam sme nemali prístup ani doteraz, jen za peniaze
Ale my sa bavíme len o katalogu nahradnych dielov čo je len "obchod". Ked nakujem diely, naskor sa pozrem na webe a zavolam s tym že viem čísla a ceny a nemusím ich zdržiava alebo sa dohadova čo vlastne chcem.
Každy ešop ma naklady a pracu s vytvorením databazy tovaru ale zarábaju na predaji nie na poplatkoch za to že si možeš pozre čo maju v ponuke a za aku cenu.

23.03.2020 17:40 - Re: service.citroen.com 3263976
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

U??vate? Poslat soukromou zprávu
eisy811 napsal(a):
Pre amaterov ziadna tragedia. Ked sa rozhodli spoplatnovat nieco, co je inde zadarmo, len si tym uskodia. Asi maju pocit robit nieco lukrativne, co je inde bezne, a este si to nechat zaplatit, nieco ako DS znacka…
Tych par, co sa tu biju za spravnost spoplatnenia, nech si tvrdia svoje.
Pre ostatnych, kto nemieni platit za nieco samozrejme, odporucam katalog aci. Na strankach funguje aj vyhladavanie pomocou VIN cisla, samozrejme su obrazkove prilohy, popisy dielov, jejich originalne cisla a ako bonus aj ceny (mne zatial voci autorizaku sedeli celkom dobre).


.link.

.link.

Super, diky za tip aspon male svetielko na konci tunela

23.03.2020 19:14 - Re: service.citroen.com 3263988
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
eisy811 napsal(a):
Neviem preco zas mas potrebu rypat v tom, za co ja pracujem. Ja sa opravami nezivim, teda, nemam potrebu platit zbytocnost.
Ale my sa bavíme len o katalogu nahradnych dielov čo je len "obchod". Ked nakujem diely, naskor sa pozrem na webe a zavolam s tym že viem čísla a ceny a nemusím ich zdržiava alebo sa dohadova čo vlastne chcem.


tak v tom pripade nechapu proc mas potrebu se dostavat k informacim ktere pro tebe nejsou urccene


eisy811 napsal(a):
Funkcnost aci 50-60%? Nebud smiesny, nevymyslaj si bludne, zavadzajuce informacie.


nemam potrebu uvadet zavazejici informace,kdo tyhle katalogy zna a pouziva,vi jak funguji,nebo si myslis ze obrazkem renaultu das nejevo jak je to 100% funkcni
pokud mi neveris vyzkousej si nejake VIN a uvidis,namatkou treba tyhle VF7RD5FV8EL511790 ,VF7RWRHF8AL571323 ,VF7RE9HZ776795090 (pro rejpaly verejne dostupne VIn na Tipcars .link.
takovych je kolik chces,je mozne ze mas stesti a tve auto tam bude ale take ho mit nemusis
nefunkcnost neni domenou jen PSA ale vsech automobilek,nejvic jsou funkcni Koncernove auta
databeze techto VIN je jen jedna a o tyto informace se vsichni deli ,krom Partslink

23.03.2020 19:31 - Re: service.citroen.com 3264000
eisy811
Město: , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 805
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Asi koli tomu na co to je urcene.
Aj ja nakupujem diely.
Mas s tym problem, ze som sem hodil screen na Renault?
Mam aj Renault a dalsie 3 auta, tak snad s tym nemas problem.
Ty mas C5 ked uz rypes?
Pre mna aci dostacuje. Aspon tam clovek ziska prehlad, cislo dielu a aj nejaku info o cene originalneho dielu.
Ze si platis, to je tvoja vec, neviem, preco mas neustalu potrebu obmedzovat druhych, co sa tyka nejakeho servisu.
Tato tvoja vlastnost je tu uz dlhodobo zjavna, naozaj si nespominam, ze by si tu naozaj vecne, k veci pomohol nejakemu clenovi, si vzdy len dako povrchny, vseobecny.
Pozri na Jumepa, Jruze, PATaMAT, nezistna, odborna pomoc …
Ty si sem chodis asi liecit mindraky, hladas niekoho na roztrhanie

23.03.2020 19:49 - Re: service.citroen.com 3264011
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
eisy811 napsal(a):
Asi koli tomu na co to je urcene.
Aj ja nakupujem diely.


jsi nezavisli opravce nebo servis? sam jsi psal ze ne, tak co se k tomu porad vracis ? a proto to pro tebe neni urcene
pokud jsi garaznik neni problem,zaplat si cemu porad nerozumis ??


eisy811 napsal(a):
Mas s tym problem, ze som sem hodil screen na Renault?
Mam aj Renault a dalsie 3 auta, tak snad s tym nemas problem.


ne nemam ale pokud se resi pristup informaci k citroenum tak bud soudny a uvadej informace ktere souvysi s touto automobilkou ne s jinou automobilkou


eisy811 napsal(a):
Ty mas C5 ked uz rypes?


ne nemem,to musim abych o tom neco vedel ??


eisy811 napsal(a):
Pre mna aci dostacuje. Aspon tam clovek ziska prehlad, cislo dielu a aj nejaku info o cene originalneho dielu.
Ze si platis, to je tvoja vec, neviem, preco mas neustalu potrebu obmedzovat druhych, co sa tyka nejakeho servisu.
Tato tvoja vlastnost je tu uz dlhodobo zjavna, naozaj si nespominam, ze by si tu naozaj vecne, k veci pomohol nejakemu clenovi, si vzdy len dako povrchny, vseobecny.
Pozri na Jumepa, Jruze, PATaMAT, nezistna, odborna pomoc …
Ty si sem chodis asi liecit mindraky, hladas niekoho na roztrhanie


hele nechapu ze si ty lizes na me svou flustraci ,ja ti jen napsal ze to co jsi napsal neni pravda a to je konkretne katalog na ACI NENI 100% FUNKCNI , navic je dany limit tusim 3 VIN ,nevim jiste jestli to plati pro stejne,za tim si stojim a myslim ze jsem ti napsal i dukaz,staci se podivat a vyzkouset
,jesti je tohle pro tebe nepochopitelne je to je tvuj problem ,tak si laskave keci mimo tema nechej na doma,ja ti odpovidam zcela vecne a bez ivektiv..

komu pomuzu a komu ne nech laskave na me,pomuzu komukoli kdo se nechova podobne jako ty a rozhodne to neni verejne,to uz pochopilo vice lidi,kazdy ma svuj nazor na vec,ja ti pisu jak to vidim ja tak se vrat k tematu,diky

23.03.2020 21:22 - Re: service.citroen.com 3264024
LukoLVG
Město: , Auto: Počet příspěvků: 227
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Chlapi a dost!

NEHADAJME SA!

dpc, vyzera to tu ako kolotocarske forum.

Okej stratili sme pristup do super katalogu dielov. Mozno si to predplatim ak sa mi to oplati ak nie tak hladam ine moznosti zadarmo.
A veruze su, len treba googlit a citat, viem ze rychlejsie je v tejto dobe dat otazku na forum a cakat. Aj ked bola 10x prejednana, pretoze citat nemame casu. Ked od 8mej do 21vej clovek maka, tak nema cas a chut citat milion stran diskusii...

Mame google, clovek si vie najst vsetko

Jasne chapem, kazdy mame rozdielny nazor na vsetko ale tak si ho povedzte a respektujte nazor druheho - koniec hlasenia

23.03.2020 21:24 - Re: service.citroen.com 3264025
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Já to využíval jen jako informaci o svém autě. Stejně jako je na potravinách napsaný složení, stejně jako kdysi bývalo u elektroniky schéma.
Myslím, že jsme za svý auta zaplatili výrobci poctivýma penězma. A nebylo to zrovna málo. Mohli by si nás za to vážit i nadále a neházet nám klacky pod nohy. Proč se k nám po čase otočil prdelí jako k nepohodlný přítěži? Chod tý databáze neskončil z finančních důvodů. Databáze jede dál a jestli se tam podívají všichni majitelé těch aut, nijak ji to neprodraží. Je to hnus. Hamižnost a kolenovrtství je to v tomhle případě na jejich straně.
Býval jsem hrdý majitel týhle francouzský jebky. Všude jsem je hájil a omlouval jejich neduhy. S tím je konec.
A pojdou jakkoliv. Třeba i na ten virus.

23.03.2020 21:40 - Re: service.citroen.com 3264029
LukoLVG
Město: , Auto: Počet příspěvků: 227
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Je to o peniazoch. Chapem logiku - su to jeho data, jeho robota a za informacie sa plati
Tak isto je skoda ze to nie je free, tiez som to vo velkom vyuzival a myslim si ze aj psa na to zarobilo skrze to... Nie raz som si vyhladal diel a utekal do pezotu ci uz pre seba alebo pre firmu ked nam urgentne trebalo hasit reklamaciu...

Ale najvacsi problem vidim nariadenie EU - Cafe2020. Ak niekto nepoznate co to je, su to ku**a velke pokuty za nadlimitne emisie. Ak by bol zaujem opisem blizsie...
Strasne pokuty pre automobilky a teda zdrazuju pre to auta. Ale nemozu do nekonecne cize ako zarobit na tie pokuty pre EU? Diely, sluzby...
Vyrobcovia tlacia vyrobcov dielov do znizovania cien (robim v takej korporacii a vidim to kazdy den)
Tak isto sluzby vidia prilezitost a spoplatnia... A toto je pripad tohto. Proste ked si to predplati 1mil uzivatelov za 150 eur na rok je to 150 milionov eur. To je mozno 200 000 aut ktore nemusia az tak zdraziet

23.03.2020 22:34 - Re: service.citroen.com 3264044
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mikra napsal(a):
Já to využíval jen jako informaci o svém autě. Stejně jako je na potravinách napsaný složení, stejně jako kdysi bývalo u elektroniky schéma.
Myslím, že jsme za svý auta zaplatili výrobci poctivýma penězma. A nebylo to zrovna málo. Mohli by si nás za to vážit i nadále a neházet nám klacky pod nohy. Proč se k nám po čase otočil prdelí jako k nepohodlný přítěži? Chod tý databáze neskončil z finančních důvodů. Databáze jede dál a jestli se tam podívají všichni majitelé těch aut, nijak ji to neprodraží. Je to hnus. Hamižnost a kolenovrtství je to v tomhle případě na jejich straně.
Býval jsem hrdý majitel týhle francouzský jebky. Všude jsem je hájil a omlouval jejich neduhy. S tím je konec.
A pojdou jakkoliv. Třeba i na ten virus.


je to portal VYROBCE pro jeho interni potrebu servisni site ,to je potreba si uvedomit
neni to tak davno co se diky zakonu o pristupu informacich takhle informacni cesta otevrela
ovsem stale je to primarne urcene pro SERVISY a NEZAVISLE OPRAVCE
PSA byla snad jedina automobilka ktera mela svuj katalog dilu a informace o vybave zdarma po registraci kterou 99% lidi vypsalo nepravdive,protoze hold nemaji treba ICO..dnes jsou v drtive vetsine vsechny informace placene vcetne katalogu a cen dilu,napriklad takovy koncern vyzaduje pro nektere informace pripojeni na firemni VPN..zrizeni chteji 6000,mesicne 4000 a to mam jen pripojeni..nechces? tak nazdar...to same Renault

srovnavat slozeni potravim s technickou informaci k autu je fakt dobry a umerny
vzhledem k tomu ze jsem se hodle dlouhou dobu zivil servisem elektroniky a stale vicemene zivim, tak vim ze i zde jsou tyto informace beznemu smrtelnikovy nedostupne a nekdy s tim ma problem i samotny servis (kdyz pominu nelegalne stahnute nebo okopirovane servisni dokumentace)..urcite si za poslednich 20 let nevybavuju zadnou elektroniku u ktere by bylo pribalene schema nebo servisni dokumentace

stale nevidim duvod proc by uzivatel auta z pozice vlastnika musel mit pristup i k technickym datum a katalogu dilu vyrobce ? od toho je servisni sit ,nebo zminene nezavisle servisy
a pokud ano,tak hold vytahni penezenku,nevidim na tomto nic napochopitelneho

kdyz potrebuju schemata od jinych automobilek,zaplatim,stahnu a mam
kdyz potrebuju pristup k online kodovani,nebo jinym informacim, zaplatim a mam..verte te u PSA jsou ceny lidove
je jedno jestli je to katalog,schemata nebo TSB stale a to se budu opakovat to nejsou informace pro bezneho uzivatele

ja mam acountu nekolik s ruznym pristupem k informaci,mam i ten ktery vam ted nefunguje...me jde stale a nejsem sam..odlisnosti jsou dve,ktere uz jsem popsal...proste se automobilka zacla branit cumilum kteri tam nemaji co delat

24.03.2020 07:39 - Re: service.citroen.com 3264074
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Je mi úplně jedno, jak to obhajuješ ty, nebo samotná automobilka. Jednou to bylo zdarma, takže dodatečný zpoplatnění je vychcanost a hamižnost. Pořád podotýkám, že můj přístup do databáze je nic nestojí a o nic je tím nepřipravuju. Neberu práci ani výrobcům, ani servisům. Podvedli mně. Vzali mi něco, co bylo součástí mýho rozhodování při volbě značky auta, který si pořídím. Změnili podmínky. Kdyby ke mně domů přijel někdo z PSA, nechal bych si zaplatit za vzduch, který u mě budou dýchat. Sice jsem do něj nevrazil ani korunu, ale zaplatit si ho nechám, protože můžu a oni ho potřebujou.
Hnusná doba. Dnes už nikomu nejde o spokojenost zákazníků, obyvatel, voličů ... Jde jen o jejich počty a jejich hlasy či poplatky.

24.03.2020 08:54 - Re: service.citroen.com 3264077
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
@Mikra
pokud to co jsi napsal myslis vazne je mi te tak trochu lito
dal to nema smysl s timto myslenim a pristupem resit,myslim ..jen podotkunu ze doba je takova prave diky takovemu pristupu a typu mysleni jaky jsi popsal
snad jen bacha a aby te pri pristim vyberu auta nepodvedli
ale pobavil jsi po ranu, to ne ze ne..

24.03.2020 10:38 - Re: service.citroen.com 3264083
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Já to řeknu trochu jinak - pro všechny = vy máte internet zdarma(třeba k získávání jakýchkoli informací)? tvůj poskytovatel platí část provozovatelům.Jinými slovy nic není zadarmo a až tvůj poskytovatel se domluví se servrem Citroenu a zaplatí mu nějakou částku tak to budete mít zdarma , pokud mᚠintenetovou televizi také za ní platíš(za normální také) = také držkujete že chce někdo polatek ? popsat vše by bylo moc dlouhé.
Mně to unguje díky velkým odběrům (to samozřejmě vědí - je to zjistitelné - jedu na své ico a jméno,mám oprávnění atd..)

24.03.2020 10:42 - Re: service.citroen.com 3264084
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
dostal som odpoved
Dobrý deň, pán Kalna,

podmienky predaja náhradných dielov sú z rozhodnutia importéra zmenené.



S pozdravom

Silvia Vojteková
Oddelenie pre vzahy so zákazníkmi
Citroen

|< < 1 ... 7 8 9 10 11 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator