Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Servisy,vrakoviště,služby / Zarucna vymena a platenie?
05.11.2013 15:48 - Zarucna vymena a platenie? 2633715
shalafi
Město: Bratislava, Auto: KIA Stinger GTPočet příspěvků: 113

99 Poslat soukromou zprávu
Nazdarek,
dnes som bol na garancnej vymene calunenia PP dveri (calunenie sa od novoty na kusku odlepilo od plastu s ovladanim okna) a reproduktoru PP dveri (chrcal, cim dalej tym castejsie). Tieto zavady som nahlasil na 1. serviske po 20oooKM, kde sa prezreli, potvrdili a objednali sa nahradne diely. Dnes po vymene mi technik povedal, ze s calunenim by mohol byt problem, mozno to "Francuz" ako garancku neuzna, ale vraj bude skusat vsetky mozne cesty aby to preplatili. Nakupna cena calunenia dveri je tesne pod 400€ bez DPH. Ja som ale prisiel na garancnu vymenu, podpisal vymenu a prevzatie, nikde ziadna suma. Mozu odomna este dodatocne ziadat nejake peniaze ak im "Francuz" neuzna reklamaciu? To je podla mna uplne scestne ..

Len tak mimochodom - nakupna cena reproduktoru PP dveri je 6,11€ bez DPH .. aby nedoslo k omylu - slovom sest eur.

05.11.2013 16:10 - Re: Zarucna vymena a platenie? 2633719
ivanivan
Město: Jablonec n. Nisou, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 528
99 Poslat soukromou zprávu
Teoreticky tě placení nečeká. Tvůj partner je prodejce a ten uznal a vyměnil

05.11.2013 17:10 - Re: Zarucna vymena a platenie? 2633743
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
partnerka asi pleskla s dverami parkrat
sa mi to stalo na c4, ale k veci, dufam ze mame zaruku 5 rokov a budu to udrzovat jak sa patri. dokonca citroen obvolava svojich cerstych zakaznikov jak boli spokojni s navstevami servisu.
doporucujem sa s tymi slecnami o tom pobavit jak si bol spokojny, inak nebude mat importer feedback na svoje servisy. sice su neni z citrona, ale on si to objednava tento zakaznicky prieskum. potom su z toho akcie ako pausalne opravy starsich aut ako 5rokov atd.... kvitujem ze im na tom zalezi

Hej, keby si tam prisiel ze si potrhal ci zaspinil calunenie, je to tvoj problem. Ja som podobne si vsimol ze sa mi zacala odierat sedacka, tak som radsej kupil mad kozene potahy na mieru a vzhlad stupol na "exclusive", lebo v business edicii je material nehorazne nekvalitny. Staci ho dobre posuchat rukou. nechcel som podstupit reklamaciu a zacat sa natahovat. pri aute za 25k to je vcelku smutne.

platenie ta necaka, na to si oni daju bacha
ten reprak je asi jbl

05.11.2013 17:37 - Re: Zarucna vymena a platenie? 2633760
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Pokud by zastoupení Citroenu neuznalo záruku, to znamená, že by ji odmítli proplatit, tak tě musí servis nejdříve kontaktovat a dohodnout se s tebou na dalším postupu. Nemůžou to automaticky opravit a potom po tobě chtít peníze. Pokud by to udělali, nemusíš nic platit a oni ti to buď nechají, nebo musí vrátit auto do původního stavu. Pokud ale mᚠna objednávce napsanou předpokládanou cenu, tak tu bys jim uhradit musel. Je to pro ně důkaz, že tě předem na možnost zaplacení opravy upozornili a že ty jsi s tím souhlasil.

05.11.2013 21:22 - Re: Zarucna vymena a platenie? 2633900
igok
Město: Pezinok, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 517

VIP Poslat soukromou zprávu
No moje auto ma prave 3 roky, dnes som si vsimol ze mu nejak cudne visi ocasek (zadny stierac). Stierac sice drzi, ale je trochu zveseny, takmer zasahuje lakovanu cast zadnych dveri. Pozrel som sa pod krytku nad maticou a zistil som ze ramienko je prasknute v tej casti ako je v nom zaliaty kusok kovu. Zda sa ze oxid roztahujuci sa na tom kove (asi hlinik) svojim rozpinanim rozlomil ten plast. Som zvedavy co sa na tom aute este rozsype. Doteraz som uz musel vymenit osvetlenie SPZ, lebo pliesky ktore drzia ziarovku boli na jednom uz tak prehnite ze ju uz nedrzali a to druhe bolo tak maximalne na pol roka jazdenia. Tiez som rozcarovany z kvality laku, na prednych blatnikoch mi na lemoch zacina opadavat farba a na kapote sa mi pod lakom zacina zdvihat mala sopka A teraz sa tesim az mi zahuci chladic klimy, ako tu uz niektory majitelia spominali.
Musim konstatovat ze sice som pocul o tom ze kriza mala dopad na kvalitu vyrobenych aut v tom obdobi ale ze to bude az tak tragicke, to som necakal. Zvlast ked so starou 11 rocnou C5I som taketo kraviny neriesil.
Ma tu niekto predstavu co a zakych podmienok sa da uspesne reklamovat ?

06.11.2013 09:37 - Re: Zarucna vymena a platenie? 2633983
sgt
Město: Skalité, Auto: Citroen Grand C4 SpaceTourer 2.0 BlueHDi 160 EAT8 SHINEPočet příspěvků: 718

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ja som zatiaž úspešne reklamoval chladič klímy a vonkajšie teplotné čidlo. Chystám sa po zime reklamova volant, už vyše roka sa akosi tá "koža" šúpe


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator