Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Servisy,vrakoviště,služby / Koupe C5 v ProfiAUTO Uničov u Olomouce
10.04.2012 19:11 - Koupe C5 v ProfiAUTO Uničov u Olomouce 2468859
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
presunuti prispevku ...

10.04.2012 18:17 - Re: Koupe C5 v ProfiAUTO Uničov u Olomouce 2468814
Konik
Město: Kovářov, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 12
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravim, mě se stalo něco podobného, ba horšího. Já id..t jsem nedbal rad švagra který mi sháněl C5 přez známé a na internetu jsem si našel vymazlenou C5 III Tourer 2.0 HDI 2009 a najeto 92 800 km v ProfiAUTO v Uničově za Olomoucí asi 300 km od domova. Vyrazil jsem tam defakto už s tím , že si ho přivezu. Po zkušební jízdě a mé laické prohlídce jsem ho zkutečně koupil a na úvěr od banky. V bazaru mě ujištovaly na pravost kilometrů a i mi daly záruku na skryté vady což už ve smlouvě neměly a po mém trvání že to tam chci, to pani dopsala do smlouvy ručně.Jak jsem podotkl jsem id..t,auto nemělo servisku a TP už byl čistopis,takže sem dohledal pár informací jen podle vinka. S autem jsem odjel a nic se nejevilo špatně až na to že jsem po sto km zjistil že mi nejde otevírat okno u spolujezdce,nad tím jsem mávl rukou a jel dál. Doma jsem zjistil že mi to žere trošku víc než by mělo, tak 8-9 l na 100.Jelikož dělám v zahraničí dojel jsem si ke známému do Prahy cca 100km, na diagnostiku A POLIL MĚ POT. Auto na budíku 93000 a na diag. poslední chyba ve 216 000km. Chyb permanentních tam bylo dos,ale největší byla vada průtoku vstřikovače na čtvrtym válci a to mě dostalo.V bazaru se už cukaly že musim přijet ale že neni jistota že mi to uznají,takže opět 300 km o víkendu tam a zpět druhym autem, auto budu platit,ale jak dlouho jim potrvá oprava netušim a těch vad je tam víc,atomatika svetel a senzor deeště nejde a v diag. to píše další a další. Co mám prosím dělat, jsem z toho dost v pr... a jezdim pořád C5 2001 2.0HDI. Chci jim to i vrátit,ale nevím jestli to jde. Jsem id..t a udělal jsem chybu, pomozte prosím.
Můj email ondrej.pinta@seznam.cz
Děkuji moc

10.04.2012 18:55 - Re: Koupe C5 v Autokucera Klimkovice 2468842
Luboš74
Město: Neznašov 48, Auto: Citroën C5 III (X7) 3.0i V6 215k TourerPočet příspěvků: 78
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravím
Jelikož se jedná o prokazatelně skryté vady a podvod,můžete ze zákona odstoupit od smlouvy. Doporučuji navštívit právníka který vám poradí jak na to. Sice to něco bude stát ale určitě né tolik jako vynaložené peníze za případné opravy.Hlavně se nenechte zastrašit zlodějským bazarem.

10.04.2012 18:56 - Re: Koupe C5 v Autokucera Klimkovice 2468847
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Co ti na to říct? Jsi tady půl roku. Za tu dobu jsi měl možnost pročíst si vlákna o koupi auta. Zvl᚝ když jsi chtěl nakupovat.
Já bych v případě, že se bazar kroutí, navštívil odborníka, aby vyčíslil náklady na opravu. Nejlíp autorizovaný servis, protože ten napíše hóóóódně vysokou částku. A pro sebe si můžeš navštívit někoho ze zdejších fachmanů a zjistit, kolik by oprava stála u nich. Pokud bazar nebude souhlasit s uhrazením nákladů, tak bych šel za právníkem a podal na ně žalobu. Někdy stačí bazaru dopis od právníka a od smlouvy odstoupí. Určitě bych nenechal auto opravit bazarem, který mě podvedl. Podvede tě zase. A líp zamaže stopy. Potom budeš nahranej víc než teď. Pokud by došlo až na soud, tak náklady na právníka může zaplatit bazar, když se to dobře u soudu podá.
Pak je na tobě, jestli si auto nechᚠa opravíš a nebo ho vrátíš a seženeš jiný, tentokrát poučenej.
No nezávidím ti, ale držím palce.

10.04.2012 19:12 - Re: Koupe C5 v Autokucera Klimkovice 2468865
Konik
Město: Kovářov, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 12
99 Poslat soukromou zprávu
Díky moc,
švagr jim volal mim jménem ,protože jsem v zahraniči a on tomu rozumí a prý musím auto dovést tam a ne ho opravovat jinde a to se mi právě nelíbí. Jsem tu půl roku, ale moc jsem z časových důvodů a nemajíc na cestách internet stránky nenavštěvoval, až ted. Jsem domluvený z diagnostikem z Olomouce , přez C5club, že mi vytiskne důkazné materiály a i by tam se mnou dojel.

10.04.2012 19:24 - Re: Koupe C5 v ProfiAUTO Uničov u Olomouce 2468866
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Super postup, ale v každým případě platí to, že neber auto u nich spravovaný. Buď si ho nechᚠopravit sám, tady je možnost se dohodnout na slevě z kupní ceny a nebo na spoluúčasti obou na uhrazení opravy, a nebo to auto vra. Jinak oni lacino zavady odstraní (zamaskujou) a do roka je z toho pokladnička. Pak už se nedovolᚠničeho.

10.04.2012 19:47 - Re: Koupe C5 v ProfiAUTO Uničov u Olomouce 2468887
Konik
Město: Kovářov, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 12
99 Poslat soukromou zprávu
díky moc,
jsou to zase jenom starosti a já tak auto potřebuju,jezdím do Rakouska do práce a mám 11 let breika C5 2,0HDI 2001, a to jsem chtěl nechat ženě a já bych jezdil novějším.Chyba lávky.
Ale pustim se do toho, těm šmejdum to nenechám. A můžu odstoupit od smlouvy i ubanky, která mi prostřednictvím bazaru poskytla úvěr? Ty chyby prokážu diagnostikou a že jich tam je.
Děkuji za každou radu a pomoc.
Ondra (Konik)

10.04.2012 20:15 - Re: Koupe C5 v ProfiAUTO Uničov u Olomouce 2468889
DaveLbc
Město: Liberec, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SXPočet příspěvků: 421

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tahle hnusná výsada našich autobazarů je na bli..í. Stáčet kilometry a vydělat co nejvíce. Mám podobné zkušenosti s dobrým koncem. Zavady byli též a proběh kilometrů taky. Nejlepší řešení je to dát právníkovi a nebát se odstoupit od smlouvy.
Neboj, jde zrušit úvěr od banky úplně v pohodě. Mᚠochranou lhůtu,ale nechce to na nic čekat.
Držím ti palce a přeji pevné nervy.

10.04.2012 20:46 - Re: Koupe C5 v ProfiAUTO Uničov u Olomouce 2468917
.45acp
Město: Jablonec n. N., Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 569
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Bazarník = potencionální zločinec. A je to snad čím dál horší. Někdy asi před měsícem bylo v televizi o napadení bazarníka někde na západě (Plzeň, nebo K. Vary). To si asi podvedený kupující vyjednával slevu z kupní ceny za pomoci boxérů a podobných "právníků"

10.04.2012 20:47 - Re: Koupe C5 v ProfiAUTO Uničov u Olomouce 2468918
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
.link.

Podle všeho by ti měl bazar vady odstranit nebo dát slevu. Stejně ale nevíš, co tomu autu všechno je, jak kvalitně to bazar opraví. Zvl᚝ po téhle první zkušenosti. Proto bych vůbec nemluvil o reklamaci, takovou možnost nepřipouštět a jednoznačně to tlačit k podvodu a chtít vrátit peníze. A nenechávat jim tam auto na posouzení apod., nevíš co s tím podělají a co jim pak budeš dokazovat.
Naznačil bych jim, že i pro ně je výhodnější ti vrátit peníze, než to hnát k soudu, nebo aby ti to opravovali a tys tam byl co nevidět s další skrytou závadou a nakonec to skončilo stejně u soudu... Na to by slyšet měli, že vlastně vrácením auta jim ještě "ušetříš peníze". A oni si brzo najdou jinou obě (bohužel).

10.04.2012 21:30 - Re: Koupe C5 v ProfiAUTO Uničov u Olomouce 2468934
Mamlas
Město: Chomutov, Praha, Brandys n/L, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 728

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Skoda ze neplati stoceny kilometry = vraceni auta. To ze ti neco opravy, uz ale neresi to ze to auto uz ma tolik najeto ze je to jen potencialni pokladnicka na penize.

10.04.2012 21:33 - Re: Koupe C5 v ProfiAUTO Uničov u Olomouce 2468935
C5stepan
Město: Otrokovice, Auto: Hyundai Getz 1,4iPočet příspěvků: 828
99 Poslat soukromou zprávu
To by byly plné bazary Cépětek a C5 klub by neexistoval.

11.04.2012 07:45 - Re: Koupe C5 v ProfiAUTO Uničov u Olomouce 2469065
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Na jednu stranu mne mrzí že jsem Konikovi zkazil radost z nového vozu(a následně asi i Martin víc než já),ale je to lepší než později plakat u pokladen servisů.Tam ale byly závady za střídmím odhadem kolem 50tkč a to nemluvím o rozdílu cena - najeté Km.Problém je že řešení může být na dlouho a bohužel naše zákony tomu hodně nahrávaj.

11.04.2012 17:40 - Re: Koupe C5 v ProfiAUTO Uničov u Olomouce 2469244
Konik
Město: Kovářov, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 12
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravim pane Růžiča,
ba naopak, zjistil sem jakej jsem korunovanej vul a díky klubu a Vám to už začínám řešit, i bance mi daly požehnání. Radši zaplatim pár korun za tyhle obštrukce než aby mě to nechalo někde v Rakousku 300 km od domova, to by byla drahá sranda. A věřim si že to klapne!!! Díky


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator