Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Servisy,vrakoviště,služby / Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
|< < 1 2 3 4 5 ... 14 > >|
30.06.2009 22:31 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 873350
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
oni chodia do holetina

30.06.2009 22:43 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 873351
Romullus
Město: P, Auto: Počet příspěvků: 37
99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
oni chodia do holetina

Se vší úctou 170 km do servisu a 170 zpět domu je trochu z ruky,proto jsem se ptal na nějaký slušný servis v Praze či okolí... Tímto se nechci nijak dotknout zmińovaného servisu(jen je to pro mě trochu více z ruky a s tím souvisí další komplikace)

30.06.2009 22:45 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 873352
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
tak ja mam najblizsie seba a potom nutnosti olomouc - a ten olomouc mam kusok dalej jak ty
tos - osvedcena kvalita, bohuzel ... nejake km stoji

30.06.2009 22:52 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 873353
Romullus
Město: P, Auto: Počet příspěvků: 37
99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
tak ja mam najblizsie seba a potom nutnosti olomouc - a ten olomouc mam kusok dalej jak ty
tos - osvedcena kvalita, bohuzel ... nejake km stoji

To mᚠpravdu,něco na tom bude.Tak díky a někdy snad na srazu Ahoj...

30.06.2009 23:07 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 873354
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
tak ja mam najblizsie seba a potom nutnosti olomouc - a ten olomouc mam kusok dalej jak ty
tos - osvedcena kvalita, bohuzel ... nejake km stoji

Lip se to rict neda... holt neco za neco.

01.07.2009 00:29 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 873356
Buchta
Město: Praha 3, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 445

99 Poslat soukromou zprávu
tief napsal(a):
ja som tam dopadol zle ... nikdy viac ...

Taky sem slyšel negativa, co Autoport?

01.07.2009 08:52 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 873360
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Autoport 50:50 ... ked natrafis na dobreho mechosa tak spokojnost - vymena oleja v automate - mechanik vedel o co sa jedna, ziadne keci typu olej je vecny ... vymenili olej, zdarma napojili auto na diagnostiku, za pracu si sice vzali palku ale zase zase zdiagnostikovali auto a udelali adaptaci automatu a dali mi kavu .

Ich hlavny problem vidim v tom ze maju citroen ceny A dalsi problem je (asi) silna fluktuace zamestnancov, obcas sa tam najde exot ktory tvrdi ze C5 ma vpredu dva vyskace a olej v automate sa nikdy nemeni.

01.07.2009 08:57 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 873361
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
No, ty dva výškáče, to byl boj, půl hodiny jsme se hádali, že na jedné nápravě je je jen jeden korektor. Mechoš tvrdil, že dva.
Pak se podíval pod auto a řekl, že je tam fakt jeden, že to oni často nemění, takže proto si myslel, že dva.

Nikdy nevíš, komu to auto v tom servise přijde pod kudlu. Ale jinak jsou v pohodě Hlavně u prodeje ND už mě znají, tam vždycky pokecáme

01.07.2009 11:46 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 873368
Martin
Město: Vlašim, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 297
99 Poslat soukromou zprávu
S Xantií jsem jezdil k Paterovi do Radotína - viz www.edda.cz a byl jsem docel spokojený.

01.07.2009 12:48 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 873370
Buchta
Město: Praha 3, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 445

99 Poslat soukromou zprávu
Jj k Paterovi jezdím taky s XA a předtím s BX a taky spokojenost. A taky to mám blízko do háku, tzn, ráno to tam nechám, odpo vyzvednu, no sou to mechanický věci - čepy, silentbloky, rozvody atd. C5 tam sou taky vidět, ale jak je uměj to nevím.... Každej má "svůj" servis, no.

01.07.2009 15:16 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 873373
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
No, bohuzel C5 V6 motor zoslonili ( to je horsie ako skonili )

01.07.2009 17:29 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 873378
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Buchta napsal(a):
Jj k Paterovi jezdím taky s XA a předtím s BX a taky spokojenost. C5 tam sou taky vidět, ale jak je uměj to nevím....

Se podívej na moje víka ventilů, jak je Patera přetěsnil... chčije mi volej, hnus...

01.07.2009 23:22 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 873428
Buchta
Město: Praha 3, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 445

99 Poslat soukromou zprávu
jasný, já řikám mechanický věci....né motoury, navíc více válce
Koukal sem na tvý víka, lae koukám, že stojíš nad jinou značkou .link.

01.09.2009 08:37 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 1105231
Růža
Město: Horažďovice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 281

99 Poslat soukromou zprávu
Servis sídlí v Malých Nepodřicích, asi 3 km za jihočeským Pískem (při domluveném servise vám většinou půjčí náhradní auto, do asi 20 km zdarma) a měl by to být autorizovaný servis Citroen. Ovšem věnuje se hlavně škodovce a teď i Hyundai.
Tento servis mám nejblíž, tak jsem tam párkrát byl. Teď naposledy s C5 V6 automat.
Servis je na jedné straně silnice, autosalón Citroen na druhé. Do servisu na opravu už musíte mít díly s sebou, tzn. buď si přinést svoje (i druhovýrobu) nebo si objednáte originál v tom autosalónu.
Zde doporučuji najít si díly sám na citroen.service a tam už příjít přesně s tím co chcete. Já jsem objednával manžety na poloosu (v druhovýrobě jsem žádné nenašel a nějakým univerzálám moc nevěřím). U toho jejich počítače seděli dva umělci, kterým jsem musel nejprve ukázat, jak se v tom jejich programu pohybovat a ukázat jim co vlastně chci, aby mi neobjednali nějakou kravinu. Dodací lhůta je většinou tak tři dny. Do druhého dne to moc objednávat nechtějí, prý je to s přirážkou. (Pro info origo manžeta na poloosu k převodovce stojí 1 378,- Kč a ke kolu 740,- Kč) Mně to tedy slíbili do druhého dne. Ráno, když jsem si pro to přišel, tak jedna manžeta byla a druhá je prý kdesi na skladě. Asi dvacet minut jí pán hledal, potom mi přinesl již dříve rozbalenou špinavou krabici v které manžeta byla, ale zase u ní chyběli stahovací pásky. Tak šel zase chvíli hledat do skladu a nějaké pásky přinesl.
Auto jsem dal potom do jejich servisu k domluvené opravě, s tím, že odpoledne bude hotové. Místo toho telefon, že jsou nějaké komlikace a že se na to technik dostal dlouho, bla bla bla. Jel jsem pro něj tedy druhý den, kdy bylo hotovo.
Výměna manžet stála: 1 280,-
Výměna brzdové kapaliny: 292,- + 230,- za brzdovku (značka nezjištěna)
Načtení klíče a jeho aktivace: 270,-
Kontrola oleje automat. převodovky: 175,- (žádal jsem o výměnu oleje, ale se slovy, že podle knížky se v 4HP20 nemění a když to dobře řádí, tak do toho nešourat jsem to nechal být a najdu si na to někoho jiného)
Na otázku zjištění servisní historie mi řekli, že oni to nezjistí.

Celkově bych tento servis ohodnotil známkou 3.
Při objednávání originál dílů mají problém se správnou identifikací dílů a se znalostí aut obecně, znalost objednávacího programu je také slabá.
Kladně hodnotím, že vám namontují díly, jaké si přinesete.
Ceny za práci mi připadají přijatelné.
Prostředí pěkné, ochota personálu nic moc.
Znalost některých specifik C5 téměř žádná (nebo to nechtějí říct)

01.09.2009 08:39 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 1105232
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Růžo.. na tohle máme CCCA
.link. koukni na to
Můžeš přidat servis a nároz či zkušenost na něj...

01.09.2009 08:47 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 1105233
Růža
Město: Horažďovice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 281

99 Poslat soukromou zprávu
Darja napsal(a):
Růžo.. na tohle máme CCCA .link. koukni na to Můžeš přidat servis a nároz či zkušenost na něj...

Jenže s mími přihlašovacími údaji se tam nedostanu a nevím proč. Když jsem přihlášen na C5clubu a přepnu na CCCA, tak to hodí error a samostatně se také nepřihlásím
Možná, že dělám něco špatně?!

Poznámka: Jestli to také nebude tím, že jsem Růža a ne Ruza

01.09.2009 08:49 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 1105234
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
jop, napis tiefovi ... koukne se na to

08.09.2009 17:37 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 1105457
Mamlas
Město: Chomutov, Praha, Brandys n/L, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 728

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Kdo v Praze a okoli je dobry na diagnostiku?
Zacal mi obcas poskubavat motor tak bych potreboval zjistit cim to je.

08.09.2009 20:01 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 1105461
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Zkus> .link. tam je expandujici seznam servisu i s hodnocenim

10.10.2009 11:44 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 1107305
Rafale
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím Přátelé, pro toho kdo se ptal na dobrý servis, tak z rodinných zkušeností mohu doporučit servis v Počernicích INTENSYS,
Cena zdá se být dobrá kvalita služeb také, ale hlavně jejich přístup k zákazníkům je skvělý. Stalo se nám,, že jsme byli na pravidelné prohlídce, v rámci toho se měnil přední levý čep, po měsíci prasknul za jízdy, naštěstí se nikomu nic nestalo, zavolal jsem tam, a bez mrknutí oka se o vše postarali a navíc náhradní auto poskytli zadarmo, nakonec se zjistilo, že ten čep byl zmetek z továrny, na servisu za nic nemohli, ale stejně, to jak se k tomu postavili, mě moc potěšilo, sám jsem dělal do aut a vím, že leckde se ze všeho snaží vykroutit a zákazníka ošulit, tady ne, chovají se k lidem dobře, mohu je jen doporučit.

|< < 1 2 3 4 5 ... 14 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator