Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Podvozek, kola, uložení / Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
|< < 1 ... 54 55 56 57 58 59 > >|
08.04.2018 07:54 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3146700
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Rio11 napsal(a):
Jardo, já se hlásím jako první, až mi kleknou znovu ložiska v zadních ramenech, a že kleknou určitě to je mi jasné , protože mají 100 tk, a dělal jsem si to tenkrát sám podle zdejšího návodu.


No to je ale že to mám dělat já Ale já myslel že se někdo přihlásí a budu sedět na p..... a jen radit no a to se nikdo nepřihlásil - je to divné že si nikdo nechce ,,přivydělat" a přitom je to jen o ,,hrubé síle" pod dohledem (nechápu - dostanou k dispozici dílnu,vercajk,kávu,drobnosti které většinou nepřežijí demontហa rady nebo to načem záleží zdarma odemne) - taková ,,svazarmovská dílna" jako byvala dříve

Čekol jsem větší záiem od ,,krytiků",nebo alespoň od ,,poškozeného" možná by změnil názor (a to může v tomto případě udělat cenu dle svého uvážení) - bych byl rád aby to šlo +- stejně jako na předmětném autě (podle toho jak popisuje stav objednané auto na kterém toto nabýzím by to mohlo být podobné)
Jen si připadám jako blbec = krytiků spousta ale vyzkoušet si to nechce asi nikdo.

08.04.2018 09:04 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3146721
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
No to je ale že to mám dělat já Ale já myslel že se někdo přihlásí a budu sedět na p..... a jen radit

je tam dost písku pane Lorenc?
.link.

08.04.2018 09:29 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3146730
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 970

VIP Poslat soukromou zprávu
Jojo. Od stolu to vsechno vypada v klidu. Kdo to nikdy nedelal nevi jak se na tom vetsinou natrapis.
Je to jak souboj s medvedem.

Jinak pronajem dilny s naradim stejne jako Auto Technic Unger a jeste s odbornym dozorem.
Nevahejte !!! 😉

08.04.2018 13:23 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3146773
Světlonoš
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 178

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak pokud pánové pořádáte rekvalifikační kurzy, tak by jste ještě k tomu měli vystavit výuční list.

08.04.2018 22:22 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3146943
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Světlonoš napsal(a):
Tak pokud pánové pořádáte rekvalifikační kurzy, tak by jste ještě k tomu měli vystavit výuční list.


Stačí ? a pokud by jsi chtěl počáteční??

Přílohy:
živnostčnský list.xps ( 349298b ) -

09.04.2018 00:03 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3146971
Světlonoš
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 178

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
To je špatně pochopeno. Myslel jsem, že dáte výučňák svým frekventantům. Samozřejmě pokud nebudou při práci úplná kopyta.

09.04.2018 08:07 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3147024
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Světlonoš napsal(a):
To je špatně pochopeno. Myslel jsem, že dáte výučňák svým frekventantům. Samozřejmě pokud nebudou při práci úplná kopyta.


To klidně = ale pokud to ještě platí tak k tomu aby získal kdokoli živnostenský list(bez ohledu na profesy ) tak stačilo aby doložil dvouletou praxi pod dohledem kvalifikovaného člověka který mu toto potvrdil na živnostenském úřadě = bude dělat dva roky u mne a pokud získá znalosti a potvrdím mu to živnosák by mu měli vydat.(netuším jestli v případě průseru by to mohl být i můj ale několik lidí má kvalifikaci tímto způsobem odemne.

09.09.2018 20:29 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3179386
Lombardo
Město: Krhanice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 47
99 Poslat soukromou zprávu
Trochu jsem mimo

09.09.2018 20:36 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3179391
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 970

VIP Poslat soukromou zprávu
Lombardo napsal(a):
Ano, musí ven.

Tak to asi tezko chlape.

09.09.2018 22:31 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3179473
krajcir
Město: Dvůr králové nad Labem, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 7
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Pánové, zpátky od cen k technice. Když jsem šel dělat ramena, povoloval jsem šrouby na kole. Zaberu u prvního a poměrně bez námahy to luplo a šel volně. Druhý až čtvrtý šroub to samé. Zvedl jsem auto a chtěl jsem dovyšroubovat šrouby. A zjistil jsem, že jsou všechny čtyři přetržené. Shodil jsem kolo a kotouč a psychicky se připravoval na dolování zbytků šroubů. Jaké bylo moje překvapení - všechny šly vyšroubovat naprosto volně rukou. Setkal se s tím už někdo? Podotýkám, že rameno bylo ve stavu, že se cca čtrnáct dní před opravou začaly ozývat zezadu při jízdě dost děsivé zvuky. Před tím nic, jen občas při jízdě do zatáčky to ustřelilo. Po rozebrání jsem místo ložisek vysypal hromádku rzi. Rameno naštěstí nepoškozené. Myslíte, že ty šrouby se mohly trhnout tím, že se to rameno při jízdě zřejmě viklalo?

10.09.2018 02:18 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3179502
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
krajcir napsal(a):
Pánové, zpátky od cen k technice. Když jsem šel dělat ramena, povoloval jsem šrouby na kole. Zaberu u prvního a poměrně bez námahy to luplo a šel volně. Druhý až čtvrtý šroub to samé. Zvedl jsem auto a chtěl jsem dovyšroubovat šrouby. A zjistil jsem, že jsou všechny čtyři přetržené. Shodil jsem kolo a kotouč a psychicky se připravoval na dolování zbytků šroubů. Jaké bylo moje překvapení - všechny šly vyšroubovat naprosto volně rukou. Setkal se s tím už někdo? Podotýkám, že rameno bylo ve stavu, že se cca čtrnáct dní před opravou začaly ozývat zezadu při jízdě dost děsivé zvuky. Před tím nic, jen občas při jízdě do zatáčky to ustřelilo. Po rozebrání jsem místo ložisek vysypal hromádku rzi. Rameno naštěstí nepoškozené. Myslíte, že ty šrouby se mohly trhnout tím, že se to rameno při jízdě zřejmě viklalo?


To je spíš tím že je bnekdo utáhl tak že je načal a potom už žádnou velkou sílu na utržení nepotřebuješ(asi)

10.09.2018 21:18 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3179598
krajcir
Město: Dvůr králové nad Labem, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 7
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
To je spíš tím že je bnekdo utáhl tak že je načal a potom už žádnou velkou sílu na utržení nepotřebuješ(asi)

Ale že se utrhly všechny čtyři na jednom kole. To mi je divné.

11.09.2018 13:39 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3179676
Lombardo
Město: Krhanice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 47
99 Poslat soukromou zprávu
Luki_C5 napsal(a):
Tak to asi tezko chlape.


Jsem odpovídal na něco o čem jsem si myslel, že je něco jinýho

Samozřejmě že nemusí, ale já byl duchem u ramene

29.04.2019 19:15 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3219911
gtv8
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 3.0i 24v ExclusivePočet příspěvků: 73
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravim Vas panove, hledam nekoho zkuseneho na zadni ramena. Klasika loziska. Cenu respektuji. Brno +100 km

30.04.2019 11:48 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3220025
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
gtv8 napsal(a):
Zdravim Vas panove, hledam nekoho zkuseneho na zadni ramena. Klasika loziska. Cenu respektuji. Brno +100 km


PatMat - přímo v Brně

01.05.2019 08:07 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3220320
gtv8
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 3.0i 24v ExclusivePočet příspěvků: 73
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Myslel jsem, ze dela jen hydrauliku, a mensi veci. Uz jsem s nim domluven na pulku kvetna.

01.05.2019 15:13 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3220387
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
gtv8 napsal(a):
Myslel jsem, ze dela jen hydrauliku, a mensi veci. Uz jsem s nim domluven na pulku kvetna.


Umí toho trochu víc

09.12.2020 15:07 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3293711
agos
Město: Banská Bystrica, Auto: Počet příspěvků: 25
99 Poslat soukromou zprávu
Ahojte , chcel by som sa opýta ohžadom výmeny ložísk v zadných ramenách , 1. V akej polohe ma byt hydraulický podvozok? Ak je pravda že úplne dole môžem to spravit tak že auto zdvihneme úplne hore , pridvihnem zdvihakom a auto dám spusti dole takze by malo kolesa vtiahnu ? Je potreba povožova aj tlak v hydraoliclom systéme? 2. Pôjde vymeni tie ložiska ,,na aute” stym že rameno vyvesim a vylisujem skrutkou na lisovanie silentblokou a ložísk? Bežne to tak robievam na iných autach, čo sa týka prípravkov priamo na tieto ložiska nie je problém sústruh je k dispozícii Dakujem

17.12.2020 13:20 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3294454
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
agos napsal(a):
Ahojte , chcel by som sa opýta ohžadom výmeny ložísk v zadných ramenách , 1. V akej polohe ma byt hydraulický podvozok? Ak je pravda že úplne dole môžem to spravit tak že auto zdvihneme úplne hore , pridvihnem zdvihakom a auto dám spusti dole takze by malo kolesa vtiahnu ? Je potreba povožova aj tlak v hydraoliclom systéme? 2. Pôjde vymeni tie ložiska ,,na aute” stym že rameno vyvesim a vylisujem skrutkou na lisovanie silentblokou a ložísk? Bežne to tak robievam na iných autach, čo sa týka prípravkov priamo na tieto ložiska nie je problém sústruh je k dispozícii Dakujem


Dělal jsem jich stovky ale tohle mne nenapadlo a ani bych o tom neuvažoval. (odtlakovat přes diag,rozebrat celé včetně brzdičů a kotoučů, - při montáži správně vymezit vůle.

02.01.2021 09:37 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II 3295786
agos
Město: Banská Bystrica, Auto: Počet příspěvků: 25
99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Dělal jsem jich stovky ale tohle mne nenapadlo a ani bych o tom neuvažoval. (odtlakovat přes diag,rozebrat celé včetně brzdičů a kotoučů, - při montáži správně vymezit vůle.


1. Všetko dobré v novom roku !
2. Neviem, pokial by som tam mal dos priestoru na manipuláciu prečo nie? Do tých brzd sa mi vežmi nechce, podložky na vymedzenie vôli byvaju v sade pri ložiskách? Ak by som mohol poprosi aký je postup pri tom odtlakovani cez diag? V akej polohe musí byt podvozok? Atd . Dakujem

|< < 1 ... 54 55 56 57 58 59 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator